Täna
24. juul
20...28
10...18
Homme
25. juul
20...28
13...18

TV3

Kodumaiste menusarjade “Lõks” ja “Kaks kanget Sovetistanis” uued osad esilinastuvad voogedastuses enne tele-eetrit

12:43 13. mai 2019
Autor: TV3

Kodumaise krimisarja “Lõks” ja reisiseikluse “Kaks kanget Sovetistanis” uued osad jõuavad voogedastuskeskkonda TVPlay Premium enne nende esilinastumist tele-eetris. Täna õhtul TV3-s näidatava mõlema menusarja värskeid episoode näeb reklaamivabalt TVPlay Premiumist juba praegu.

Esmaspäeviti kell 20 telekanalis TV3 eetrisse jõudva “Kaks kanget Sovetistanis” ja kell 21 tele-eetris esilinastuva “Lõksu” värsked osad jõuavad reklaamivabalt voogedastusteenusesse TVPlay Premium juba sama päeva hommikul.

Krimisari “Lõks” on põnev ja musta huumoriga vürtsitatud lugu politsei mõrvarühmast, mis seisab iga nädal silmitsi lahendamatuna näiva kuriteoga ning peab tabama konfiskeeritud narkoraha jahtivad ekspolitseinikud. Alex (Pääru Oja) arvab, et politseiosakonna valemängijate paljastamisega on tema ülesanne mõrvarühmas täidetud, kuid osakonna uus juht Leevike (Peeter Oja) on teisel arvamusel. Alexi uueks ülesandeks saab välja mõelda, kuidas endistest politseinikest rahavargad Krüger (Tambet Tuisk) ja Alliksoo (Mart Nurk) kinni võtta.

„Kaks Kanget Sovetistanis“ on legendaarse teleduo Teet Margna ja Kristjan Jõekalda uus reisiseiklus, mis viib seekord Kesk-Aasia riikidesse – Kasahstani, Kõrgõstani, Tadžikistani ja Usbekistani – mis kunagisel nõuka-ajal olid sunnitult ENSV saatusekaaslased.

Lisaks uutele osadele on TVPlay Premiumis olemas “Lõksu” esimene hooaeg.

Baltimaade suurim voogedastusteenus TVPlay Premium (endine Viaplay) koondab lisaks spordiülekannetele rohkem kui 5000 tundi eestikeelse tõlkega filme, telesarju ning lasteprogrammi, mida saab reklaamivabalt vaadata arvutist või nutiseadmest. Teenuse kasutamiseks tuleb luua kasutajakonto veebilehel https://tvplaypremium.ee/ ning seejärel laadida soovi korral oma nutiseadmesse TVPlay Premiumi äpp (iOS, Android). Nutiseadmest saab videostriimi suunata Google Cast voogedastaja abil ka telerisse suurele ekraanile.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob juulikuu Sinu tähemärgile?
Kerro kuu