Täna
14. juul
17...21
6...14
Homme
15. juul
18...22
6...14

TV3

Milline „Naabrist parem“ paar on finaali eel võidule kõige lähemal?

12:25 06. juuni 2019
Autor: TV3

Juba kolmapäeval selgub, kes võidab „Naabrist parem“ saate ajaloo suurima auhinna, mille väärtuseks on seekord enam kui 50 000 eurot! Auhinnas sisaldub kodu sissemakse ja kogu saate jooksul soetatud sisustus. Saatejuhtideks on Keili Sükijainen ja Alari Kivisaar. Kes aga väärib võitu enim, näeb juba 12. juuni finaalsaates!

Rosettide jagamine sai eelviimases saates eriti põneva lõpu, sest oma võidud tuli naabritel kokku korjata teiste paaride seintelt. Samuti ei ole kõik veel isegi enne finaali lõplikult selge ja televaatajatel on juba nüüd võimalus kaasa rääkida selles, kes saab võidu salatoa eest.

Kiire teadmistekontroll tõi ihaldatud kuldse võidu korterile 1, kes haarasid kohe ära antava kuldse korter 4 seinalt ning said võimaluse vabaneda ühest oma kolmest punasest kaotusrosetist. Parima köögi eest sai võidu taas korter 4, kes oli lisaks sisustamisele mõelnud ka sellele, milline võim on mõnusal magusal kaneelisaia lõhnal. Nende kasuks rääkis ka suur söögilaud, mis lausa kutsus külalisi võõrustama. Oma võiduroseti pidid liidripositsioonil olevad Kristel ja Hendrik võtma ära kellegi teise ukselt ja tuli välja, et oma suurimateks konkurentideks peavad nad Kirsikat ja Raidot, kellel rosettide poolest ei ole ka viimases saates kõige parem seis. Naabrid ise hääletasid kogumulje osas parimaks korteriks ema-tütre duo Catrini ja Birgiti kodu. Nende võidurosett tuli maha korter 4 seinalt, sest kõigi teiste jaoks on suurima rosettide arvuga perekond Vesi endiselt kõige kõvem konkurent. Finaal on ukse ees, kuid ka seal on rosette oodata ja lõplikult otsustavad siiski televaatajad, kes on sel hooajal naabrist parem!

Rosettide seis saate lõpus:

Korter 1 – 1 kollane, 2 punast

Korter 2 – 2 kollast, 2 punast

Korter 3 – 6 kollast

Korter 4 – 7 kollast

 

 

    

 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!