Homme
12. juul
15...21
9...15
Ülehomme
13. juul
16...21
7...15

TV3

Tippkokk Joel Ostrat saab sel sügisel TV3s oma telesaate!

13:01 15. juuli 2019
Autor: TV3

10-aastase restoraniärikogemusega ettevõtja ja hinnatud tippkokk Joel Ostrat on võtnud ette igal aastal palju uut ja huvitavat, et Eesti restoranimaastikul midagi põnevat toimuks. Sel sügisel ootab Joelit päris oma telesaade ja seda loomulikult TV3 ekraanil.

Juba sel sügisel saavad kõik huvilised näha oma silmaga, kuidas Joel Ostrat  esitab tuntud Eesti inimestele väljakutse pakkuda gurmeeõhtusööki parimates restoranides. Joeli ülesandeks on vaid nädalaga muuta kuulsus kokaks ja pakkuda suurepärane maitseelamus sadadele inimestele. Esimeses saates on selleks kuulsuseks Tõnis Niinemets, kellega koos kindlasti igav ei hakka. Kõiki huvilisi oodatakse aga juba järgmisesse filmitavasse episoodi, kus külalisi üllatavad meelelahutajad Kristel Aaslaid ja Mattias Naan kolmekäigulise menüüga, mida nad koostöös Wasa Resort peakoka Sten Märtiniga külalistele serveerivad.

Õhtusöögist saavad osa võtta kõik huvilised. Õhtusöögi hind: 69 eurot / inimene. Menüü hind sisaldab sommeljee poolt toitude juurde sobitatud joogivalikut. Kohtade reserveerimine sales@wasahotels.ee.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!