„Kättemaksukontori“ 22. hooaeg stardib täna! Lauri Pedaja kehastatud Alejandro on tagasi!

TV3

„Kättemaksukontori“ 22. hooaeg saab täna võimsa avapaugu! TV3 kõigi aegade edukam krimisari seab meie lemmikdetektiivid vastamisi värskete juhtumitega – olgu selleks karm äri või leping saatana enesega. Uus kriminaalne hooaeg ootab telerite kõiki fänne, sest detektiivikolmik Freya, Luna ja Marion ei hoia end tagasi!

Uue hooaja avaosas on fännide rõõmustuseks tagasi Aleksandr, kes teeb Marionile abieluettepaneku. Asja rikub aga ära sarimõrvar Andre Murru väljailmumine, kelle detektiiv enda teada 10 aastat tagasi tappis. Kohe avatakse sarimõrvari haud ja selgub, et Andre Murd võib tõesti elus olla, kusjuures nüüd tapab ta sarnase tätoveeringuga naisi. On oht, et ka Marion langeb tema salakavalasse lõksu ning on sunnitud endale Alejandro salongis tegema eluohtliku tätoveeringu. Kas juhtum suudetakse lahendada enne hirmsaid tagajärgi?

Osades on Kadri Rämmeld, Elina Reinold, Ragne Veensalu, Nikolai Bentsler ja paljud teised. Kaasa teeb ka Lauri Pedaja, keda teavad fännid juba kevadhooaja episoodidest.

Eksklusiivset klippi tänasest episoodist vaata SIIT!

„Kättemaksukontor: Tätoveeringumõrvad 1“ täna kell 21.30 TV3s!

[embed]http://www.tvplay.ee/embed/10338708[/embed]

Kommentaarid puuduvad