Homme
16. juul
19...23
7...15
Ülehomme
17. juul
20...25
9...15

TV3

Täna selgub, kes lahkub „Eesti selgeltnägijate tuleproovist“ esimesena!

13:46 12. september 2019

"Eesti selgeltnägijate tuleproovis" on selgunud 12 selgeltnägijat, šamaani, nõida, maagi ja ennustajat ning täna õhtul selgub, kes neist peab esimesena saatest lahkuma. Osalejad peavad lahendama kaks keerulist ülesannet. 

2005. aasta novembrikuus läks Läänemaal põlema Sõstra baar. Siiani ei anna pererahvale rahu ametlik versioon, et põleng sai alguse teleri süttimisest.  

Sündmuste käik ei mahu pähe ka peretuttavatele, kes tagaruumis samal ajal selgeltnägijaid jälgivad ja  samuti vastuseid ootavad. Mida näevad meie selgeltnägijad ning millist infot saavad kätte teeristil asuvast vanast majast, kas nad kinnitavad pererahva kahtlusi või tuleb perel leppida ametliku versiooniga? 

Teine ülesanne viib osalejad kokku viie inimesega, kellest nelja seob muusika. Kõigil neil on kaasas ka oma muusikariist. Üks inimene pole aga muusikaga  üldse seotud. Sigrid on hoopis paberitega loomatapja, kes on endaga kaasa võtnud loomade surmamiseks kasutava poltpüstoli, mis peaks kandma väga teistsugust energiat kui muusikainstrument.

Kas osalejad suudavad tajuda seda energeetilist sidet muusiku ja pilli vahel ning öelda, kellele mis pill  kuulub ja kes ei puutu üldse asjasse? Katset viib läbi ka ise muusikaga tihedalt seotud Kethi Uibomägi ning tema juba oskab hinnata seda, kes ja kui palju midagi tajub.

Ela kaasa uhiuuele nõiduslikule "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" hooajale täna õhtul kell 20.00 TV3 ekraanil. 


Kommentaarid

Kommentaare 1
Aivar 13:43 13. september 2019
Ja keegi ei näinud et augustis lõppeb ühe inimese elu autos mis peatus Sõstra baari maja seinas ?