Homme
16. juul
19...23
7...15
Ülehomme
17. juul
20...25
9...15

TV3

Kaalusaate esimene osaleja kaotas pea poolsada kilo!

Foto: TV3
17:01 31. oktoober 2019
Autor: Seitsmesed

TV3 startinud kaalusaate „Kallis, sa oled kosunud“ uus hooaeg tõi ekraanile uskumatu kaalulanguse. Saatejuht on Liina Randpere ja toitumisnõustaja Erik Orgu. Esimene osaleja 36-aastane Mait sai oma eesmärgiga imeliselt hakkama ning kaotas pea poolsada kilo!  

36-aastane ettevõtja ja kahe poja isa Mait polegi täiskasvanuna sale olnud. Mees kahtlustab, et just suur kaal oli omal ajal põhjuseks miks ta spordikooli sisse sai. Seesama kaal on Maidu tegemisi juhtinud juba aastaid. Suunanud sööma, sööma ja sööma - rikkalikult, maitsvalt ja uhkelt! Mis aga juhtub – lõbus pereisa saab arstilt karmi teate, et tema vererõhk on ebanormaalselt kõrge ja nüüd tuleb elu tablette neelata!

36-aastane Mait, kes kaalub 145 kilo otsustas seepeale elus kannapöörde teha, lõpetada liigne õgimine ning tervis korda saada. Maidu võitlus kaaluga algas juba enne saatega liitumist. Kui kokku liita Maidu enda tahtejõud, perekonna toetus ja Eriku toitumiskava, siis polnud pekil enam pääsu ja kaal kukkus kolinal. Kokku kadus seljast pea poolsada kilo. Sellest saate ajal 26,6 kg. Algkaal oli Maidul 121,6 kg ja lõppkaal 95 kg.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!