Homme
11. juul
15...21
9...15
Ülehomme
12. juul
15...21
7...15

TV3

Selgus Eesti parim selgeltnägija! Suur galerii finaalist!

12:12 22. november 2019
Autor: TV3

Selgeltnägijad, šamaanid, nõiad ja teiste eriliste võimetega inimesed tulid sel aastal taas kokku tulnud, et panna proovile oma tajud ja võimed saates „Eesti selgeltnägijate tuleproov“. Võitjaks tuli Gruusia maag-esoteerik Anzori.

Tänavu kandideeris saatesse rekordarv selgeltnägijaid, kellest poolsada tugevamat kutsuti Mustpeade majas toimuvatele avakatsetele. Osalistel võimed pandi proovile kolme traditsioonilise, kuid väga keeruka katsega. Läbi hooaja avaldas kohtunikele äärmiselt head muljet Gruusiast pärit Anzori, kes ka finaalis võidu koju viis.

Gruusiast pärit Anzori (29) on mitmendat põlve maag-esoteerik. Juba mitmendat hooaega soovivad “Eesti Selgeltnägijate tuleproovist” osa võtta esoteerikud ka mujalt maailmast. Kui eelmisel aastal tegi “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” saates eduka etteaste Ukraina selgeltnägija Zanna, siis sellel aastal olid üritajateks Venemaa, Kasahstani ja Gruusia ennast tõestanud selgeltnägijad. Anzori suutis avasaates üllatada nii võttemeeskonda kui televaatajaid, andes lugude kohta teavet, mis oli teadmata isegi produtsentidele, Anzori peab oluliseks mitte lihtsalt näha ja tajuda, vaid võimet ka midagi muuta. Eesti inimesed võtsid Anzori koheselt omaks.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!