Homme
11. juul
15...21
9...15
Ülehomme
12. juul
15...21
7...15

TV3

VIDEO! Brigitte Susanne Hunt Pariisis: naised, vaadake meest alati mõlemalt poolt!  

Foto: TV3
16:27 28. november 2019
Autor: Seitsmesed
Allikas: TV3

Lahkuminekust taastuv Brigitte Susanne Hunt otsustas kodumaatolmu jalgelt pühkida ja reisida koos parima sõbrannaga armastuse pealinna Pariisi. Neiud külastasid Eiffeli torni, Louvre'i muuseumi, kus asub ka maailma üks tuntumaid teoseid "Mona Lisa" jm kohalikke vaatamisväärsuseid.

"Nagu me näeme, siis vanasti kasutati tualetis pinksireketeid, mida kindlasti soovitan proovida," sõnas Brigitte muuseumis. Louvre's näitab Brigitte ka alasti meesfiguure, mille kohta sõnab: "Tagantpoolt vaadates on kõik mehed nii prinkis, aga naised, vaadake meest alati mõlemalt poolt," soovitab ta.

Brigitte näitab videos, mida ta Pariisist ostis, kuidas näeb välja jõuluootuses Disneyland ja mis oli tema suurim probleem Pariisi külastades. Lisaks proovib ta kuulsaid Laduree makroone ja sõnab: "See on hea, aga ausalt, ei midagi erilist. Laduree on vist nagu Starbucks."

Ühtlasi saame videos teada, et Prantsusmaa üks kuulsamaid šampanjasid Moet Chandon, maksab Pariisis peaaegu sama palju kui Eestis, 35 eurot. "Odava alkoholi pärast ei tasu Pariisi minna!" ütleb ta.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!