Täna
27. sept
17...22
8...16
Homme
28. sept
14...19
6...14

Meelelahutus

Uue pulmasarja esitlusel särisesid tunded ja lendles romantika!

Foto: TV3
17:36 11. veebruar 2020
Autor: Seitsmesed
Allikas: Pressiteade

Juba homme algab TV3s romantiline tõsielusari „Meie pulm“, mille tänasel esitlusel rääkisid oma armastuse lood kolm paari, kes just tänu sellele uuele telesarjale uhked pulmad pidasid. Õhus särisesid tunded ja lendles romantika!

 Kaunis pulmasalongis Anna-Bella olid kohal Kelly ja Ranert, Katrin ja Egert ning Veronika ja Veikko. Nii nemad kui ka veel kolm armastajapaari astuvad „Meie pulma“ sarjas otse televaatajate silme ees kauaoodatud abiellu, korraldades endale pulma vaid 30 päevaga!

Sarja avaosas jõuab vaatajateni Kelly ja Ranerti lugu. Nemad korraldavad pulmapeo maalähedases traditsioonilises stiilis, kus ometi on ka trendikaid elemente. Katrin ja Egert peavad glämm-maapulma ning Veronika ja Veikko viikingite pulma.

Tänasel esitlusel kinkisid pruudid peigmeestele südame ning said vastu punase roosi, seejuures veelkord armastust kinnitades - leegitsesid tunded ja õhus lendles romantika!

„Meie pulm“ on romantiline tõsielusari, kus kõik me saame osa nii suurtest tunnetest, vaimustavast elevusest ja õnnehetkedest kui ka kõhklustest, pingetest ja draamapisaratest, mis pulmapäevale eelneva kuu jooksul sarjas osalevat kuut pruutpaari ja nende lähedasi valdavad.

„Meie pulm“ on TV3s alates homsest, kolmapäeviti kell 20.00.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!