Homme
06. juul
16...22
13...18
Ülehomme
07. juul
15...20
11...15

Meelelahutus

Glämmipulma pruut Katrin: „Meil oli kõige glamuursem pulmaöö!“

Foto: Pressimaterjal
17:10 26. veebruar 2020
Autor: Seitsmesed
Allikas: Pressiteade

Romantilise tõsielusarja „Meie pulm“ tänaõhtuse loo staarideks on Katrin ja Egert, kelle glämmipulm kujunes tõeliseks rõõmupeoks, mis tipnes erilise pulmaööga.

„Meil oli kõige glamuursem pulmaöö, sest veetsime selle roosiõite keskel telgis,“ selgitab Katrin naeru lagistades.

Noored otsustasid saates osaleda, sest soovisid oma suurt armastust terve Eestiga jagada ning samuti seda, et eriline mälestus jääks neile ka elu kauneima sündmuse ettevalmistustest. „Mõelge, kui paljudel on võimalus pulmade ettevalmistusi nii põhjalikult filmida? Tavaliselt tehakse video pulmapäevast, kuid eelnevast ei jää mingit jälge,“ selgitab Egert.

Täna õhtul on Katrini ja Egerti glämmipulmade-saade TV3 vaatajate ees ning enne seda on armas paar külas ka „Duublis“.

„Meie pulm“ on sari, kus otse televaatajate silme ees astuvad kauaoodatud abiellu armastajapaarid, kes on seni oma elu tähtsaimat sündmust erinevatel põhjustel edasi lükanud. Just see sari annab võimaluse korraldada iseenda pulm, kuid on üks „aga“ - pulmapidu toimub juba 30 päeva pärast! Meie kõik saame osa nii suurtest tunnetest, vaimustavast elevusest ja õnnehetkedest kui ka kõhklustest, pingetest ja draamapisaratest, mis tähtsale päevale eelneva kuu jooksul pruutpaare ja nende lähedasi valdavad.

„Meie pulm“ on TV3s täna kell 20.00!


Foto: TV3

 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!