Homme
03. juun
12...19
3...12
Ülehomme
04. juun
12...19
8...13

Meelelahutus

„Rannamaja: raju reede“ Seidi: „Uus sari meeldib kõigile!“

Foto: TV3
16:32 06. aprill 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: Pressiteade

Tõelise teletormi paisutanud TV3 tõsielusari „Rannamaja“ saab jätkuloo juba sel neljapäeval, mil alustab uus ja hullutav „Rannamaja: raju reede“. Üks peaosaline Seidi tunnistab, et fännid, kes on sarja Go3 keskkonnas juba näinud, on tulemusega väga rahul.

 „Siiamaani on kõikidele, kes sarja ette vaadanud, see väga meeldinud. Nuriseti vaid, et osad on liiga lühikesed - jõuad vaatama hakata ja juba läbi!“ muheleb Seidi. Positiivset tagasisidet on kogenud ka Ada: „Niipea, kui avaosa Go3s esilinastus, oli postkast kiidusõnu täis. Jälgisin ise sama pingsalt ja kõht kõveras iga uut osa - nagu publikki!“

 „Rannamaja“ uues jätkusarjas võtavad Ada, Seidi ja Merylin ette ringreisi Eestis, et otsida üles parimad peod, kus vallalistel on kõige suurem lootus kaaslast leida. Iga kord võtavad nad endaga kaasa ühe vallalise; kord on selleks mõni „Rannamaja“ osaline,  siis aga võhivõõras. Nad kõpitsevad ta esinduslikuks, alustavad soojenduspeoga ja suunduvad siis Eesti kuumimatesse ööklubidesse, kus tüdrukute ülesandeks on kaasa haaratud vallalisele kaaslase leidmine. Pärast iga pidu koguneb seltskond ööbimiskohas ning hommikuks selgub, kas missioon õnnestus. Hinnatud saavad nii naiste oskused inimesi paari panna kui ka peokoha potentsiaal kaaslase otsinguteks.

Jätkusarja kohta märgivad Merylin, Ada ja Seidi, et seda võiks vaadata eelkõige noored, kes ihkavad enda ellu rohkem põnevust, kuigi samas on see huvitav kõigile, kes otsivad kaaslast, sest sarjast võib suhteteemadel nippe leida. Põnev on sari ka seepärast, et avab uksed tänapäeva noorte peokultuuri. Üks olevat kindel – kuna „Rannamaja: raju reede“ on huumorit täis sari, siis külmaks ei jäta see kedagi, olgu vaataja noor või vana.

„Rannamaja: raju reede“ alustab TV3s neljapäeval kell 20.00.

 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!