Galerii! Legendaarse „Rannavalve“ Mitch ja C.J. avasid TV6 suve eriti kuumalt

uudised.ee

Täna avas ainus munadega kanal TV6 suvehooaja, tähistades seda legendaarse sarja “Rannavalve” meeleolus koos ootamatute külaliste Mitch Buchannoni ja C.J. Parkeriga. Nüüdsest HD-kvaliteedis “Rannavalve” on TV6 suve suurüllataja, mida saab nautida argiõhtutes alates homsest.

Spordiklubi Reval-Sport SPA-kompleksis lõid täna basseini lainetama „Rannavalvest“ inspiratsiooni saanud Mitch ja C.J. ehk David Hasselhoff ja Pamela Anderson ehk Erkki Sarapuu ja Merylin Nau. „Suvise Duubli“ saatejuht Erkki ja „Rannamajast“ tuntud Merylin said Baywatchi-staarideks kehastumisega suurepäraselt hakkama, demonstreerides lisaks Marc&Andre stiilsetele rannarõivastele ka oma head sportlikku vormi. Nimelt katsetasid nad Reval-Spordi treenerite Siim Kelneri ja Liina Lauri valitud ja ette näidatud võimlemisharjutusi, mis sobivad suurepäraselt suvel rannas treenimiseks. Kohal olid ka G4S vetelpäästjad, kelle näitlikke ja õpetlikke harjutusi jälgides said üle korratud põhilised võtted, kuidas uppumisohtu sattunud inimest päästa.

1989.aastal loodud legendaarne retrosari „Rannavalve“ (Baywatch) on nüüdsest TV6 eetris HD-kvaliteedis. „Rannavalve“ on sari Los Angelese rannas tegutsevast vetelpäästjate rühmast, mida juhib Mitch Buchannon (David Hasselhoff). Sarja jagub nii draamat, seiklust ja märulit kui ka romantikat ja liigutavaid hetki, sest igapäevaselt päästetakse elusid, maadeldakse eraeluliste muredega, võideldakse kuritegevuse vastu ja lüüakse kaasa ettearvamatutes juhtumistes. Mitchi kõrval on sarja üheks ülipopulaarseks tegelaseks ka C.J. Parker Pamela Andersoni kehastuses.

Lisaks „Rannavalvele“ jõuab sel suvel TV6 eetrisse sarja „Pintsaklipslased“ kolmas hooaeg ning jätkuvad „Kutsuge Cobra“, „Simpsonid“, „Tähevärav SG-1“, „Perepea“ jt Loomulikult jagub TV6 programmi ka palju filme ja sporti.

Legendaarne „Rannavalve“ on TV6s alates homsest argiõhtuti kell 19.00. Täna teeb TV6 suvehooaja esitlusest kokkuvõtte ka „Suvine Duubel“, mis algab TV3s kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad