Homme
04. aug
17...22
11...16
Ülehomme
05. aug
18...23
10...16

TV3

Galerii! Erkki Sarapuu sai Kihnus elu soolaseima musu!

Foto: TV3
15:01 06. juuli 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: TV3

TV3 saatejuht Erkki Sarapuu külastas koos „Suvise Duubli“ meeskonnaga Kihnu saart, kus kaamera ette jäi palju värvikat ning muu lustliku hulgas ka ajalooline musu Kihnu Virve endaga!

 „See oli mu elu soolaseim musu,“ muheleb Sarapuu. Kassaatejuht Liis Lusmägi sõnul oldi Kihnu Virve puhveti juures Virvega pildistama sättimas, kui see juhtus. „Veel enne, kui jõudsime end fotograafi jaoks paika seada, jagas Erkki Virvele kuumi tänukallistusi ning see soolane musumops oli kui pitser, mis kinnitas emotsionaalse ja humoorika kohtumise. Hea naljata ei lahku Virve juurest ju keegi!“ jutustab Liis Lusmägi. Ka Sarapuu kirjeldab kohtumist Virvega vaid ülivõrdes: „Kui Eestisse peaks saabuma jääaeg, siis Kihnu Virve päästaks meid, sest temast õhkub soojust, mis sulatab ka suurima jääkamaka!“

Lisaks Virvega musutamisele käis Erkki Kihnus kalal, juhtis külgkorviga mootorratast ja proovis kõrtsmikuametit. „Müüsin ka legendaarset Kihnu leiba, mille eest ollakse nõus välja käima hiigelsummasid,“ märgib Sarapuu.

Tänu Erkkile ja Liisile jõuavad sel nädalal „Suvise Duubli“ saadetesse lustakad lood Kihnu elust-olust. Ootamas on meeleolukas reportaaž Saunafestilt, tutvumine kohalike saaresädemetega, teiste seas ka Roosi ja Martaga ning loomulikult laulu, tantsu, nalja ja naeru!

 „Suvine Duubel“ alustab Kihnu lugude nädalat TV3s täna kell 19.30.

  • Enim hinnatud
  • Enim vaadatud
  • Viimati lisatud


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!