Homme
06. aug
18...23
10...16
Ülehomme
07. aug
21...26
10...16

Meelelahutus

Galerii! Tõnis Niinemetsast saab Ken Saani uues krimisarjas mõrvar

Foto: TV3
13:38 16. juuli 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: TV3

Sügisel TV3 vaatajateni jõudvas uues sarjas „Eesti krimilood“ näeb Eestis toimunud mõrvalugude taaslavastusi. Sarja produtsent on Ken Saan ning kaasa teevad tuntud näitlejad, teiste seas ka mõrvariks kehastuv Tõnis Niinemets.

Sari põhineb Eestis toimunud mõrvalugude toimikutel ja uurijate mälestustel ning selles on ühendatud dokumentaalsed ja lavastuslikud elemendid. Igas osa keskmes on erinev lugu. 

Produtsent Ken Saani sõnul jagavad dokumentaalkaadrites kommentaare algsete lugudega seotud uurijad, kohtunikud ja prokurörid ning lavastuslikes osades astuvad üles tuntud Eesti näitlejad. Teiste seas mängivad sarjas Ülle Lichtfeldt, Taavi Eelmaa, Anti Reinthal, Eduard Salmistu, Velvo Väli ja ka Tõnis Niinemets, kes on seni säranud pigem komöödianäitlejana. 

„Minu kehastada on mees, keda tituleeriti Mardi tänava sarivägistajaks ja mõrvariks. Loodan, et suudan olla veenev ka nö teispoolsuses, mis on erinev senisest koomilisest võtmest,“ märkis Niinemets, kes koos Ken Saaniga täna Star FM Hommikuprogrammi külastas. Ken Saani sõnul mängib Tõnis Niinemets reaalselt tegutsenud kurjategijat, kes oli ühtaegu nii nutikas, kaval kui ka väga kuri ja julm, tekitades aastate eest toimunud sündmustega seotud olnud inimestes siiani õudu. „Kõik lood, mida „Eesti krimilugudes“ näeb, on jätnud pitseri oma aega ning kummitavad endiseid uurijaid tänase päevani,“ mainib Ken Saan, toonitades, et uus sari on alaealistele mittesoovitatav.

Sari „Eesti krimilood“ jõuab Go3 platvormile alates 27. juulist, TV3s alustab see aga sügishooajal. 

  • Enim hinnatud
  • Enim vaadatud
  • Viimati lisatud

 

 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!