Täna
24. sept
17...22
8...15
Homme
25. sept
16...21
10...16

TV3

Taavi Libe autorisaade „Märgatud Eestis“ alustab: Assamalla burksilahing ja vanahärra kemmergujant

Foto: TV3
13:02 03. september 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: TV3

Täna õhtul alustab TV3s uus hoogne reportaažisaade „Märgatud Eestis“, mis Taavi Libe juhtimisel jõuab meie väikese kodumaa erinevatesse nurkadesse, et tuua vaatajateni Eesti elu kogu selle koomikas ja traagikas.

Tänases hooaja avasaates minnakse külla aktiivsele Rakvere pensionärile Arvinile, kes ei oota, et taevast mannat sadama hakkaks; kui vanahärral on peenike pihus, ent vaja kemmergut remontida, küsib ta raha kasvõi peaministrilt endalt. Lisaks satutakse ootamatult otse sõjakoldesse – nimelt on kahe Assamalla burgeriputka vahel juba pikalt käärinud mahlane tüli…

"Märgatud Eestis" on reportaažisaade, mille juht Taavi Libe kaevub küünarnukkideni Eesti elu traagilisusesse ja koomilisusesse. Just selles saates jõuavad kaamera ette need põnevad persoonid, sündmused ja paradoksid, mis ei pruugi mahtuda tõsise uudistesaate või glamuurse stuudiosaate konteksti, ent mis kajastamist väärivad. Vaataja saab telekohtumistele kaasa elada-tunda-mõelda-naerda ja vast pisaragi poetada. Haaravaid lugusid on palju, sest elu ise kogu oma hiilguses ja viletsuses pakub ainukordselt nauditavat vaatemängu. Taavi Libe pole kunagi olnud seda meelt, et meie pisikesel kodumaal on mitu erinevat Eestit, ent elu, mida elatakse pealinnast vähem kui 100 kilomeetri kaugusel, on siiski hoopis midagi muud kui see, mida elatakse Tallinnas. Just päris-elu ja päris-inimestega kohtumised teevad „Märgatud Eestis“ saatest tõeliselt värskendava uue teleüllataja.

Taavi Libe autorisaade „Märgatud Eestis“ alustab TV3s täna kell 20.00.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!