Täna
28. jaan
-3...1
-5...0
Homme
29. jaan
-4...-1
-12...-3

Meelelahutus

TV3 jõuluaeg rõõmustab heategevuse, erisaadete ja filmivalikuga!

14:54 17. detsember 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: TV3

Tänavused jõulud rõõmustavad nii suuri kui ka väikeseid TV3 vaatajaid heategevus- ja erisaadete ning suurepärase kodu- ja välismaiste filmide valikuga.

Pühademeeleollu viivad nii liigutav heategevusaade „Inglite aeg“, lustlik heategevuslik erisaade „Joel Ostrati suur jõuluõhtusöök 2020“, „Duubli“ jõulurõõmu-lood, Jänku-Jussi jõulumõistatuste projekt ning filmiprogramm, kust leiab nii tuttavaid lemmikud kui ka mitmeid tele-esilinastusi.

Juba homme kell 20.00 on eetris „Joel Ostrati suur jõuluõhtusöök 2020“, kuhu tippkokk Joel Ostrat on kutsunud kolme hooaja kolme saate toredad külalised, et üheskoos heategevuslik jõuluõhtusöök valmistada. Koit Toome, Jaagup Kreem ning Luisa ja Taavi Rõivas valmistavad jõuluroad, mis saadetakse lasterikaste peredele. Koos vahvate saatekülaliste peredega meenutatakse värvikat aastat ning ühiselt lauldes luuakse ka see õige jõulutunne.

Esmaspäeval, 21.12 kell 20.00 jõuab vaatajateni südamlik heategevussaade „Inglite aeg“, mis kutsub toetama Eesti inimesi, kelle teele on saatus veeretanud raskused, millest nad omal jõul üle ei saa. Saates on lood neist, keda saame aidata meie kõik. Abivajajate toetuseks laulavad Inglite aja säravaimad tähed ja avatud on annetustelefonid: 9007011 - 5 EUR; 9007012 - 10 EUR; 9007013 - 25 EUR. „Inglite aja“ saatejuht ja toimetaja on Keili Sükijainen.

Lisaks viib TV3 „Duubel“ tänavu jõulurõõmu toredatele inimestele, kelle pakkusid üllatuskingi saamiseks välja nende tuttavad. Telepäkapikud Erkki Sarapuu ja Tuuli-Ann Freienthal teevad rahva esitatud kandidaatidele üllatuskülaskäigu ning rõõmustavad neid erilise kingipakiga

Tänavugi saavad nutikad väikesed nuputajad oma taibukuse proovile panna, sest Jänku-Juss kutsub jõulumõistatust lahendama. Igal õhtul on veebilehel www.uudised.ee üleval uus põnevate vastusevariantidega jõulumõistatus, millele õigesti vastanute vahel läheb loosi uhke auhind. 

Jõuluaja filmikava juhatas TV3s sisse legendaarne koguperefilm „Üksinda kodus“, mille kõiki viit lugu näeb TV3 järjestikustes neljapäevaõhtutes. Erilise jõulutunde lõi juba ka kodumaine „Eia jõulud Tondikakul“. Suur tele-esilinastus tervele perele on TV3s ootamas laupäeval, 19.12 kell 19.30, mil saab näha animafilmi „Lumekuninganna II: Elsa ja Anna uued seiklused“. Samal hilisööl tele-esilinastub ka romantiline komöödia „Talveromanss“. Kodumaise dokumentaalfilmi sõpradel tasub oodata kolmapäeva, 23.12, mil kell 20.00 tele-esilinastub tänavu valminud dokumentaalfilm „Fred Jüssi. Olemise ilu“.

Jõululaupäeval, 24.12, on filmiprogrammis kaks tele-esilinastust: kell 10.30 animafilm „Grinch“ ning kell 17.20 seikluslik koguperefilm „Pähklipurja ja neli kuningriiki“. Lisaks on jõululaupäeval kavas ka armastatud koguperefilmid „Olafi ja lumekuninganna talveseiklus“, „Paddingtoni seiklused 2“, „Jääaeg: jõulueri – mammuti jõulud“, „Üksinda kodus 5“ ning alguse saab ka traditsiooniline nn Visa hinge-maraton, sest kell 21.30 on eetris „Visa hing“ esimene film.

Esimesel jõulupühal, 25.12 kell 16.45 tele-esilinastub „Lõvikuningas“; lisaks on eetris „Jääkaru Norm“, „Hüvasti, Christopher Robin“, „Visa hing 2“. Teisel jõulupühal, 26.12 kell 16.45 tele-esilinastub „Mary Poppins tuleb tagasi“. Lisaks on eetris „Karupoeg Puhh“, „Jääaeg“ ning hilisõhtul tele-esilinastub romantiline komöödia „Armastus nagu Ameerika mäed“. Pühapäeval, 27.12, on animafilmide ja komöödiatele lisaks kell 21.30 fännide ees „Visa hing 3“.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!