Täna
02. mär
2...7
-1...4
Homme
03. mär
2...7
-3...2

TV3

„Kallite kalorite“ kaalulangetajate Sidni ja Teele jaoks oli sarjas osalemine parim otsus!

Foto: TV3
18:13 19. jaanuar 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: TV3

Juba homme alustab TV3s täiesti uus kodumaine tõsielusari „Kallid kalorid“, mille osalejad Sidni ja Teele tunnistavad, et otsus sarjas osaleda oli ainuõige, sest andis tõuke positiivseteks muutusteks.

TV3 uue emotsionaalse ja riukaliku tõsielusarja „Kallid kalorid“ kaheksa osaleja seas on ka vahvad naised Sidni ja Teele, kelle elu võttis tänu telesarjale täiesti uue suuna. Mõlemad tunnistavad, et tänu sarjas kogetule said nad vajalikud teadmised ja oskused, kuidas tervist parandada ja elustiili muuta. Nüüdseks on mõlemad kaalu kaotanud ning tunnevad end suurepäraselt. Sarja osalema tulles kaalus Teele (169 cm) üle 65 kg ja Sidni (173 cm) üle saja kilo.

„Kallid kalorid“ on tõsielusari, kus osalevad kaheksa Eesti inimest otsustavad oma elu alatiseks muuta ja kaalus alla võtta. Kuna nad teavad hästi, et üksi üritada on keeruline, hakatakse kaalu langetama koos tugigrupiga. Võrtsjärve lähistel kaunis turismitalus ootab neid toitumisnõustaja Erik Orgu juhtimisel suvine treeninglaager, kus uut elu õppida. Osalejatele üllatuseks on laagris kesksel kohal suur ahvatluste kapp - külmik täis magusaid, rasvaseid ja promillidega kiusatusi. Selle ümber hakkabki trall käima, sest iga amps ja lonks sellest kapist maksab hingehinda, mis arvutatakse maha saate auhinnarahast.

Sidni ja Teele on külas tänases TV3 „Duublis“ kell 19.30. „Kallid kalorid“ alustab TV3s homme kell 21.30.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!