Emotsionaalne video! Sotsmeedias tööõnne otsinud Aare leidis naise ja eluaseme

uudised.ee

Möödunud aasta lõpus laekus sotsiaalmeediasse video töötust Aarest, kelle suureks mureks oli leida amet kopamehena ja Tallinnasse eluase. Mehel olid oskused ja keeledki suus, kuid sobiva ameti leidmine osutus oodatust keerulisemaks. Õnneks märkasid videot paljud head inimesed ning tänaseks on Aare saanud mitmeid juhutöid, leidnud eluaseme ja südamedaamigi.

Taavi Libel õnnestus Aarega kontakti saada ning selgus, et mehe elusaatus on olnud märksa värvikam ja traagilisem kui võiks arvata. Mehe sõnul pole ta aga ealeski parm olnud, vaid elupõline töömees. Kui Aarel põhitöökoht puudus, õnnestus tal veidi elatist teenida juhutöid tehes ja oma ööd veetis ta kas hostelis või nii-öelda Savisaare hotellis ehk kodutute öömajas. Paraku aga tuli ette ka mitmeid päevi, kus magada tuli lageda taeva all.

Oma elutee jooksul on Aare kokkupuutunud mitmete temataoliste inimestega, kel puudub töö- ja kodukoht. Mehe sõnul on neil kõigil aga tegelikkuses hea süda ja nad on kõik tema vastu alati lahkust üles näidanud. "Selliseid inimesi on siinkandis sadu ja sadu," kirjeldab Aare.

Aare minevikku kuulub ka omapärane seik Peruust. Nimelt võeti mees Lima lennujaamas kinni ja tema kohvrist avastati 2 kilo kokaiini, mis tema sõnul sinna hotellitöötajate poolt pandi. Paraku pidi mees aga seetõttu vanglas veetma 6 aastat ja 8 kuud.

Aare tutvustas Taavile ka oma elukaaslast, tänu kellele on Aarel nüüd katus pea kohal munitsipaalkorteri näol. Ent lisaks temale soovib Aare avaldada tänulikkust ka Võru, Nõmme ja Kristiine linnaosavalitsustele, kellelt ta sai palju abi ja toetust.

Elukaaslasega kahepeale kokku ei teenita aga hetkeseisuga isegi 1000 eurot mitte ja paar vajaks otsest rahalist abi. Näiteks oleks hädasti tarvis külmkappi, diivanit ja televiisorit, et korterit veidikenegi esinduslikumaks muuta. 

Südamlik lugu Aare elusaatusest juba täna õhtul saates "Märgatud Eestis" kell 20 TV3s!

Kommentaarid puuduvad