Mart Sanderi ema osaleb õudusfilmis!

uudised.ee

Multitalendist saatejuhi Mart Sanderi ema sai rolli õudusfilmis, mida esitletakse täna TV3 saates „Duubel: Õhtune vahetus“.

Brigitte Susanne Hundi ja Mart Sanderi nädal „Õhtuse vahetuse“ saatejuhtidena saab läbi täna ning viimase saate auks kingitakse eriline telehetk ka staaride emadele. Brigitte Susanne ema on oodatud stuudiokülaliseks ning Mart Sanderi ema näeb näitlemas õudusfilmis. 

„Ema ütles, et tema telesaatesse ei tule, sest tal on kohting. Niisiis tuli leida alternatiiv ning pakkusime talle rolli lühikeses õudusloos „Nälg“, mis sai filmitud minu galeriis,“ selgitab Mart Sander. Mardi ema Irene Lembi kehastab jõukat daami, kes valib kunstinäitusel maale. „Ema sai kenasti hakkama ja suhtus ka hilisel salvestustunnil töösse professionaalselt,“ kiidab Sander, lisades, et emale on filmitöö tuttav, sest ta on varasemalt toimetanud kostüümiosakonna juhatajana. Sanderi sõnul on ema osalenud ka tema esimeses filmis „Juhuslik nimetaja“ ning sarjade „Litsid“ ja „Naiste sõda“ paarile juhutegelasele oma hääle andnud.

„Duubel: Õhtune vahetus“ Brigitte Susanne Hundi ja Mart Sanderi juhtimisel alustab täna kell 19.25. Alates esmaspäevast on nädala saatejuhtideks Kirsti Timmer ja Jesper Parve.

 

Kommentaarid puuduvad