Homme
01. mär
2...8
-4...2
Ülehomme
02. mär
2...8
-2...3

Meelelahutus

TV3 KEVAD 2021: täiesti uued eetristaarid, suured pühapäevad ja juubeliaasta üllatused!

Foto: TV3
15:54 18. veebruar 2021
Autor: uudised.ee

TV3 telekevade südamevallutajad on uued eetristaarid, suured pühapäevad, lustlik mälumäng, kahe kange uus reisiseiklus, müstiline nõialahing, naised sõjas, krimikomöödia juubelihooaeg ja palju muud, mis parimal moel meelt lahutab!

Telekevade värsked pungad puhkevad TV3 vaatajate ees erilise hooga, sest just tänavu tähistab TV3 25.sünnipäeva ning juubeliaastale mõeldes tasub üha uuteks üllatusteks valmis olla.

„On põhjust tunda rõõmu ja uhkust TV3 juubeliaasta kevadhooaja üle, mis toob palju värsket sisu, rohkelt kohtumisi juba tuntud ja armastatud telestaaride ning täiesti uute säravate tähtedega. Programmis leidub põnevat ja köitvat sisu igale maitsele ning lisaks parimale meelelahutusele tagame igapäevaselt usaldusväärsed uudised ja olulised teemakäsitlused ajakirjanike autorisaadetes,“ kommenteeris TV3 Grupi tegevjuht Signe Suur. Suur tundis ka heameelt, et taas jõuab TV3 ja Fenix Casino koostöös vaatajateni „Eestimaa uhkus“ – südamlik tänugala, mis praegusesse keerulisse aega helgust ja positiivsust loob.

TV3 kevade suurim teleshow on pühapäevaõhtune särav muusikaline telemäng „Suur pühapäev“, värskeid tuuli toob lustlik populaarteaduslik mälumäng „Kes teaks?“ ning aina parema tuju toob vinge reisiseiklus „Kaks kanget Tansaanias“. Lisaks jätkub suurejooneline ajalooline draama „Naiste sõda“, müstikast ja maagiast särisev „Eesti selgeltnägijate tuleproov“, uue detektiiviga 25. hooaega vürtsitav „Kättemaksukontor“ ja staaride kokaoskusi lihviv „Joel Ostarti suur õhtusöök“. Vaatajaid rõõmustavad ka „Võimalik vaid Venemaal“ värsked naljad, „Märgatud Eestis“ hoogsad kohtumised, „Naabrist parema“ majaehitus, paremasse maailma suunda näitav „Laser“, muresid murdev „Sotid selgeks“, uus argiõhtune Briti kvaliteetseriaal „Kiirabi“, musta huumoriga põnevussari „Saatuslik kelmitar“, südameid vallutav eriprojekt „Duubel: Õhtune vahetus“, laupäevaõhtused suured koguperefilmid ja paljud tele-esilinastused ning rohkelt muud, mis vaid parimal moel meelt lahutab.

TV3 telekevade eetris tervitab vaatajaid suurepärane seltskond säravaid eetristaare: Karl-Erik Taukar, Kristjan Jõekalda, Teet Margna, Merle Palmiste, Eve Kivi, Mart Sander, Marii Karell, Eve Kallaste, Joel Ostrat, Kadri Rämmeld, Elina Reinold, Priit ja Märt Piusid, Keili Sükijainen, Erkki Sarapuu, Alari Kivisaar, Taavi Libe, Ingrid Teesalu, Mart Mardisalu, Sirje Eesmaa, Marek Lindmaa jpt; täiesti uutest teletähtedest aga näiteks Amanda Hermiine Künnapas ning kaksikõed Alice ja Elyne Aaviksood.

Piltide autor: TV3
  • Enim hinnatud
  • Enim vaadatud
  • Viimati lisatud

Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!