Homme
12. apr
7...16
2...7
Ülehomme
13. apr
4...10
3...8

TV3

Eesti parimad nõiad hakkavad uues sarjas järelkasvu otsima!

Foto: TV3
13:12 01. märts 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: TV3

Täna õhtul jõuab TV3 vaatajateni müstilise ja nõidusliku sarja „Eesti selgeltnägijate tuleproov“ uus hooaeg, kus juba tuntud maagid, nõiad ja selgeltnägijad hakkavad järelkasvu otsima.

Sarja uus hooaeg tuleb erakordselt põnev, sest vaatajatele läbi erinevate saatehooaegade juba tuttavaks saanud parimad nõiad, maagid, šamaanid ja selgeltnägijad hakkavad nüüd endile väärikat järelkasvu otsima. Saatejuht Eve Kallaste sõnul annavad kogenud õpetajad Eestimaa inimeste kummalisi, müstilisi, aga ka traagilisi lugusid lahti harutades innukatele algajatele edasi nende endi erilisi oskusi ja maagilisi saladusi. 

„Eesti selgeltnägijate“ tuleproovi uuel hooajal osalevatest tuntud tegijatest on väljakutseks valmis näiteks Anzori, Evald, Geiti, Ervin jpt. Kõik ülesanded, mis lahendamist nõuavad, võetakse ette koos õpilastega, kelle seas on tähti, mis löövad särama eredalt ja võimsalt.

„Läbi erinevate saadete jälgime, kuidas värsked nõiaõpilased juhendajate käe all kummalisi sündmusi lahti harutades end üha uuesti ja uuesti proovile panevad. Kuni selgub üks - see, kelle andekus ja sihikindlus on nii muljetavaldavad, et ta võib algava hooaja lõpusaates end seniste võtjatega võrdsena tunda,“ selgitab Eve Kallaste, kinnitades veelkord, et hooaeg tuleb väga põnev ja ootamatute pööretega.


Foto: TV3

Tutvu kõigi osalistega SIIN!

„Eesti selgeltnägijate tuleproov“ alustab TV3s täna kell 20.00!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!