Kirglikul rollerientusiastil on suur unistus: tahan murutraktorile lumepuhuri ette panna

uudised.ee

"Märgatud Eestis" tutvus Vahuriga, kelle suurim kirg on motorollerid. Lisaks on tal üks suur unistus seoses murutraktoriga.

Saate peategelane on tuntud ka kui Rolleri-Vahur: "ükskord Pärnus ei olnud mul bussisõiduraha ja seega pidin hääletama, kuid üsna pea tunti mind maanteel ära ja võeti peale."

Rollerid on Vahuri jaoks eluliselt tähtsad. ”Rolleritega on kõige suurem õnnetus olnud see, kui külgepidi kraavi kukkusin. Bussiliiklus on kehv, seega kuidagi pean liikuma. Juhilube ma tegema ei hakka, sest mul on sünnitrauma ja liikluses ma kõige pädevam ei ole," rääkis ta.

Paljud inimesed on näinud Vahuri rollerautot, aga seda mehel enam ei ole: "see oleks seisma jäänud, seega müüsin rollerauto maha.”

Mehel on ka üks suur unistus. "Kui kellelgi on murtraktori mootorit, siis see läheks kaubaks. Plaanis on lumepuhur murutraktori ette panna," kommenteeris Vahur. 

Vaata täispikka saadet TVPlays`t. 

“Märgatud Eestis” tutvus Vahuriga, kelle suurim kirg on motorollerid. Lisaks on tal üks suur unistus seoses murutraktoriga.

Saate peategelane on tuntud ka kui Rolleri-Vahur: “ükskord Pärnus ei olnud mul bussisõiduraha ja seega pidin hääletama, kuid üsna pea tunti mind maanteel ära ja võeti peale.”

Rollerid on Vahuri jaoks eluliselt tähtsad. ”Rolleritega on kõige suurem õnnetus olnud see, kui külgepidi kraavi kukkusin. Bussiliiklus on kehv, seega kuidagi pean liikuma. Juhilube ma tegema ei hakka, sest mul on sünnitrauma ja liikluses ma kõige pädevam ei ole,” rääkis ta.

Paljud inimesed on näinud Vahuri rollerautot, aga seda mehel enam ei ole: “see oleks seisma jäänud, seega müüsin rollerauto maha.”

Mehel on ka üks suur unistus. “Kui kellelgi on murtraktori mootorit, siis see läheks kaubaks. Plaanis on lumepuhur murutraktori ette panna,” kommenteeris Vahur. 

Vaata täispikka saadet TVPlays`t. 

Kommentaarid puuduvad