Seksikas galerii! John F. Kennedy külaskäik Tallinna paneb tüdrukud riideid seljast heitma

uudised.ee

Draamasarja “Naiste sõda” teises episoodis saavad vaatajad näha kauaoodatud John F. Kennedy külaskäiku Tallinna. Tulevase presidendi kaks päeva mööduvad pealinnas tormiliselt ja seljataha jääb nii mõnigi kuum seiklus. Kes kaotasid Kennedyle südame, kes aga veel rohkem? 

Mart Sanderi film „Kennedy intsident” kuulutati hiljaaegu USA filmifestivalil parimaks filmiks. Ajaloofaktidel põhinev lugu USA tulevase presidendi John F. Kennedy külaskäigust Tallinna 1939. aasta kevadsuvel jõuab ühe osana vaatajateni juba täna õhtul kui eetrisse läheb draamasarja “Naiste sõda” teine osa.

Möödunud suvel filmitud sarja võtetelt valmis ka tõeliselt seksikas pildigalerii, mis annab magusaid vihjeid tänases episoodis toimuva kohta.

Koidab aasta 1941. Väike Tallinna eliithärrasteklubi, mida juhib tarmukas proua Kukk, peab püsimajäämiseks laveerima noateral. Buduaaridest saab spionaaži ja intriigide tallermaa, lõbutüdrukutest aga sõdurid sõjas, mille tulemus otsustatakse magamistoas. Mis saab inimestest, kellest võim tahab teha poliitilised litsid? Mart Sanderi „Naiste sõda“ on TV3 eetris täna kell 21.30!

Kommentaarid puuduvad