Liigutav intervjuu! Saate “Sotid selgeks” abil isa leidnud Eva avaldab, kuidas ta on terve oma elu otsingutele pühendanud

uudised.ee

Tänases „Sotid selgeks“ saates täitus ränga elusaatusega Viktori unistus, kes lõpuks ometi kohtus oma tütre Evaga. Naine rääkis avameelselt, milline on tema elu olnud ja kui suure osa sellest on ta pühendanud oma isa otsingutele.

Nädala eest oli TV3 „Sotid selgeks“ saates lugu Viktorist, kelle suurimaks unistuseks oli kohtuda tütrega, keda ta polnud näinud üle kolmekümne aasta. Tänaseks on tütar leitud ning vaatajad saavad said osa liigutavast taaskohtumisest.

Viktori tütar 39-aastane Eva elab ja töötab Saksamaal ning on terve oma elu isa otsinud.

Viktor oli 2-aastane, kui ema ta haiglatrepile maha jättis ning see oli alles esimene hoop neist paljudest, mida mees elu jooksul talunud on. Viimati jäi Viktor ilma oma kodust ning oli sunnitud kolima mahajäetud ja lagunenud kolhoosikeskuse abihoonesse, kus elutingimused on pehmelt öeldes hirmuäratavad. Tema suurimaks sooviks oli kohtuda tütrega, kellest polnud midagi kuulda olnud üle kolmekümne aasta. Nüüd on see unistus täitunud.

Vaata emotsionaalset videot sellest, kui Viktor kuulis oma tütrest:

Kommentaarid puuduvad