Kus on õiglus? Naabri puurauk tekitas üksikvanemast nelja lapse ema keldris uputuse

uudised.ee

Seekordne "Sotid selgeks" saade on veidi teistmoodi. Marek Lindmaa viibib hetkel koroonaviiruse tõttu isolatsioonis, aga saatetoimetus selletõttu inimeste muredele reageerimata ei jäta.

Saate meeskond sõitis Põltsamaale pealtnäha vaiksele Tamme tänavale, kuhu neid kutsus murest murtud üksikema Linda, kes olevat sattunud pahuksisse oma naabrimehega.

Õhksoojuspumba tarbeks puuriti krundile 120 meetri sügavune auk, peale mida tungis vesi Linda keldrisse ning uputas enda alla kõik, mis madalamal kui 60 sentimeetrit.

Linda pahameel tekkis sellest, et naabrimees jättis ta koos oma murega üksi ning ei tulnud appi.

Et asjasse selgust saada, suundus "Sotid selgeks" koos kaameraga Linda naabrimehe Jaani juurde, kes koos abikaasaga olid nõus omapoolseid kommentaare jagama.

Selgus, et tüliõunaks ja põhjuseks, miks naabrid ühtäkki enam omavahel läbi ei saa, on Linda poolt rutakas sotsiaalmeediasse tehtud postitus, kus naine avaldas naabreid halvustava kirjatüki. Ühtlasi on Lindal helisalvestis, mille salvestamisest polnud teadlikud ei Jaan ega Jaani abikaasa.

Lisaks tõi Linda postituses välja, et naaber Jaani maja peaks projekti järgi olema ühekordne, aga on hoopis kahekordne.

Vaidlus kahe naabri vahel läks nii tuliseks, et isegi perepoeg tundis vajadust sekkuda ning edastada omapoolne selgitus.

Omapoolseid kommentaare jagavad ka Põltsamaa linna ametnikud kui ka puuraugu puurinud ettevõte.

Kommentaarid puuduvad