„Naabrist parema“ osalejatel on konteineritega põnevad plaanid!

uudised.ee

Täna õhtul alustab TV3s uut hooaega ehitusseiklus „Naabrist parem“, mille osalejate eesmärgiks on võita oma kätega ehitatud maja päriseks endale. Igal paaril on merekonteineritesse loodavast majast oma nägemus.

Sel hooajal hakkavad merekonteineritest maja ehitama värsked hingesugulased Anna-Liisa Väär ja Kert Aedla, hullud ehitajad Diana ja Hannes Kivits, väsimatud igiliikurid Merill Mägi ja Asko Külmsaar ning kangekaelsed pesamunad Kelly-Krette Kase ja Joosep Lohur.

Osalejapaaridel on loodavate majade osas erinevad põnevad plaanid. Näiteks on neid, kes hindavad looduslähedust ja taaskasutust ning plaanivad luua maalähedases võtmes kodu. Samuti neid, kellele meeldib modernne ja kaasaegne lahendus ning neidki, kes erinevaid stiile kombineerivad. Lisaks on osalejaid, kes kavandavad SPA- ja saunamaja ehitust.

Kõik võistlejad on valmis pingutama, et ehitis kerkiks naabrite omast uhkem, sest rahva valitud võitja saab maja koos sisustusega endale ning võib selle viia täpselt sinna, kuhu see mõeldud on. 

„Naabrist parem“ Keili Sükijaineni ja Alari Kivisaare juhtimisel alustab uue hooajaga TV3s täna kell 21.30. Täna kell 19.25 on saatejuhid külas „Duubli: Õhtuses vahetuses“.

Kommentaarid puuduvad