Homme
12. apr
7...16
2...7
Ülehomme
13. apr
4...10
3...8

Meelelahutus

"Laser" uurib ülipopulaarset postipakimajandust ja sukeldub alkoholivabade jookide maailma

13:00 06. aprill 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: TVPlay

"Laseri" seekordses episoodis tutvutakse lähemalt koroonaaja uue normaalsusega, milleks on kaupade internetist tellimine ja postipakimajandus. Lisaks vaadatakse, mis toimub alkoholivabade jookide maailmas ja selgitatakse välja, kas alkovaba õlu on tõepoolest maitsetu kollane vedelik.

Koroonaviiruse mõjul on inimesed hakanud internetist nii meeletus koguses kaupu ostma, et pakiäris on toimunud plahvatus - iga päev liigub Eestis sadu tuhandeid pakke. Tarbijate jaoks on selle juures hea uudis see, et pakindus läheb veelgi mugavamaks. Kaubad jõuavad juba lähitulevikus koju nii, et keegi ei pea enam poes käima ega kodus ka kullerit ootama.

Tänases “Laseris” tutvustatakse mitut uut lahendust, mis teevad ühelt poolt tarbija elu mugavamaks ja teiselt poolt panevad küsima: kas seda ikka on vaja? Siiski on põnev teada, kuidas juba täna endale nutikas postkast hankida ja kuidas tuleb sõbrale pakki saates see ära pakkida.

Lisaks sukeldutakse alkoholivabade jookide maailma, et selgitada, kas alkovaba õlu on tõepoolest maitsetu kollane vedelik.

"Laser" on eetris täna õhtul kell 20.30 TV3s!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!