Homme
16. mai
13...21
4...11
Ülehomme
17. mai
13...22
7...13

Meelelahutus

TV3 eriti pöörases erisaates vabaneb koroonastress viharaviga! 

13:10 03. mai 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: TV3

Selle telekevade kõige pöörasem erisaade „Koroonastressi viharavi“ jõuab TV3 eetrisse 10.mai õhtul kell 20. Saate keskmes on kuus tavalist Eesti inimest, kes saavad oma viimase koroona-aasta jooksul kuhjunud stressi ja pinged välja elada klassikalise viharavi abil, mis tähendab erinevate objektide ja esemete lõhkumist.

Erisaate tegijate üllatus oli suur, kui väljakuulutatud castingu-kutsele reageeris sadu inimesi. Nende seast valiti välja kuus, kelle seisund tundus kõige kriitilisem ja keda rõhusid just need probleemid, mis sadu tuhandeid teisigi. 

Igale nii-öelda "patsiendile" on välja valitud erinev viharavi läbiviimise koht. Lõhkumisele lähevad Kristiine linnaosas asuva suure eramaja kaks möbleeritud korrust, suvila Suurupis, töökorras sõiduauto Wolkswagen, suur lõõtsaga linnaliinibuss ning üks seanss viiakse läbi Tallinna Loomaaia karupuuris. 

Tegelaste viharavi jälgib neljaliikmeline paneel, kes kommenteerib toimuvat ja annab televaatajale üldiseid juhiseid ja õpetusi, kuidas koroonaviha- ja stressiga toime tulla. Tagasiside andjateks on: psühholoogiaprofessor Voldemar Kolga, kaardimoor Kirsti Timmer, raskete liiklusõnnetuste psühholoogilise nõustamisgrupi spetsialist Marju Karin ja trummilööja – lihtne setu Reigo Ahven. 

Saadet juhib Urmas Eero Liiv ning lisaks temale annab kaassaatejuht Taavi Libe mahlaka ülevaate, kuidas koroonastress ja -viha kogu maailmas ja Eestis alguse sai ning kuhu oleme me tänaseks jõudnud. 

„Koroonastressi viharavi“ sarnast projekti pole Eesti telemaastikul kunagi varem tehtud ja vaatajate ees rullub lahti pöörane vaatemäng, millel on aga ootamatud ja liigutavad tulemused. Viharavi toob nii mõneski osalejas esile hoopis tema õrnema poole ja inimesed pihivad telekaamerate ees oma kõige isiklikumaid mälestusi. 

"Koroonastressi viharavi" suursugune eriprojekt on TV3 eetris 10. mail kell 20!

Vaata ka, kuidas kommenteerib neljaliikmeline paneel antud projekti ja selle osalejaid!

Piltide autor: TV3
  • Enim hinnatud
  • Enim vaadatud
  • Viimati lisatud


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!