Täna selgub, kuidas tiigriaastal õnn majja tuua! Sõna saavad ka Seedrid, Sõõrumaa ja Kotka

uudised.ee

Just täna jõuab TV3 vaatajateni erisaade „Kuidas tiigriaastal õnn majja tuua?“, mis annab põhjaliku ülevaate, mida algaval tiigriaastal oodata. Sõna saavad Siret ja Janno Seeder, Urmas Sõõrumaa, Siret Kotka jt, kel kõigil on algava tiigriaastaga omad puutepunktid.

„Kuna pühvliaasta lõppes suures tervise-, majandus- ning julgeolekukriisiga, püüame tiigriaasta saates tuua vaatajatele elujaatavaid sõnumeid ja nippe, mida jagavad motivatsioonikõneleja Errit Kuldkepp, riigikogu liige Siret Kotka ja suurärimees ning idamaa horoskoobi huviline Urmas Sõõrumaa,“ märkis saatejuht Anna-Maria Makko.

Saatejuhi sõnul on kõigil omad metoodikad, kuidas päeva positiivselt alustada ning hakkama saada ka keerulistes eluperioodides. Urmas Sõõrumaa jaoks oli metallpühvli aasta eriline, kuna ta sai 60-aastaseks, mis on idamaade traditsioonide järgi kõige olulisem sünnipäev. Hiina astroloogia käsitleb kõiki loomamärke läbi viie erineva stiihia – metalli, tule, vee, puu ja maa. Kui oled viis korda kaksteist aastat kõigist neist läbi käinud, oled auga välja teeninud koha, et võid ka teisi õpetada ja oma elukogemust jagada. Juba kakskümmend aastat on Sõõrumaa korraldanud Hiina uue aasta puhul rahvapidu Rotermanni kvartali südames, kus tänavu püstitatakse pühvliskulptuuri asemele tiigrikuju. „Ideaalis tuleb kunagi kokku kaksteist suurt loomakuju, mis hakkavad vahelduma vastavalt aastale,“ sõnab ta. Tiigriaasta õnnistab 1.veebruaril riitusega sisse Igor Mang ning muusikat teeb Marko Matvere.

Saates osaleb ka Siret Kotka, kes on sündinud tiigriaastal ning ta loodab, et see tuleb õnnelik ja tegus. Ka Siret jagab vaatajatega nippe, kuidas ta on saanud pärast keerulisi hetki ree peale. Muu põneva hulgas praktiseerib ta viie tiibetlase harjutusi ning on juba üle aasta harrastanud kella viiest ärkamist.

Errit Kuldkepp  on Positively Inspiring Lifestyle elustiiliettevõtte looja ja edendaja, ettevõtja, elu armastaja ja Pärnu linna fänn! Errit usub, et inimlikkus on valdkondade-ülene ja ühendab meid kõiki. Ta julgeb unistada suurelt ning viib unistusi ka vapralt täide. Oma tegevuse kaudu inspireerib naine ümbritsevaid inimesi loovamalt, avatumalt, inimlikumalt ja julgemalt elama. Tänu Erriti ettevõttele on saanud innustust igas vanuses inimesed nii Eestist kui ka välisriikidest ning selle mõju aina suureneb.  Teda on aidanud mõte: „Olemata julge, ei saa kõnelda tõtt. Olemata julge, ei saa armastada. Olemata julge, ei saa usaldada. Olemata julge, ei saa tundma õppida tegelikkust. Seepärast ongi julgus kõige tähtsam, kõik muu tuleb takkajärgi.” (OSHO)

„Muidugi ei puudu saatest väga oodatud Siret ja Janno Seedri põhjalik horoskoop kaheteistkümnele loomamärgile koos soovitustega. Samuti vaatame, milliseks kujuneb tiigriaasta Eesti tipp-poliitikutele, kelle jaoks on see oluline valimiste-eelne aasta – kes kasvatab populaarsust, kes kaotab toetajaid; muidugi küsime ka seda, kas valitsus jääb püsima,“ lisab Anna-Maria Makko.

„Kuidas tiigriaastal õnn majja tuua?“ on TV3s täna kell 21.00.

Kommentaarid puuduvad