Tapetud taksojuhi ülemus on šokis: meil kõigil on silme ees tema naeratus! Tegemist oli väga heatahtliku ja mõnusa mehega!

Allan Muuk

Pühapäeva õhtul väljakutsele sõitnud ja seejärel kadunuks jäänud 65-aastane Pärnu taksojuht leiti täna surnuna piirkonnast, kuhu ta eile väljakutse sai. Mõrvas kahtlustatuna peeti kinni 2 noormeest, kes olid juba jõudnud Leetu sõita ja käes on ka varastataud auto.


Pühapäeval kella 21 ajal sai politsei teate, et seni tuvastamata kohas Pärnumaal on röövitud taksojuhilt Mercedes-Benz ja seda juhtinud 65-aastase mehega ei ole õnnestunud ühendust saada. Esialgsetel andmetel sai röövitud takso juht pühapäeval kell 20.34 väljakutse Pärnumaale Pulli külla. Politsei tuvastas, et sõiduk lahkus Eestist kella 22 paiku Ikla kaudu ja seejärel informeeriti kolleege nii Lätis kui ka Leedus. Leedu politsei abiga peeti röövitud sõiduk Panevėžyse lähedal kinni. Sõidukis olid Eesti kodakondsusega 18- ja 20-aastane mees.
Lääne ringkonnaprokuratuuri kinnitusel on kahtlusalused Eesti kodakondsusega, kuid teadaolevalt elasid Suurbritannias ning Eestis nad varasemalt kriminaalkorras karistatud ei ole. Vaata lähemalt videost!

[embed]http://tv3play.ee/play/699896[/embed]

Kommentaarid puuduvad