Ohvitseri surmav vigastus oli tekitatud tema enda teenistusrelvaga

Seitsmesed

Kolmapäeval sai raskelt vigastada ja suri hiljem haiglas 1. jalaväebrigaadis teeninud ohvitser, esialgsetel andmetel oli surmav vigastus tekitatud ohvitseri enda teenistusrelvaga, vahendab BNS.

Kolmapäeval sai kaitseväe keskpolügoonil juhtunud õnnetuses sai raskelt vigastada ja suri hiljem haiglas 1. jalaväebrigaadis teeninud 27 aastane nooremleitnant, edastas kaitseväe peastaap. 

Esialgsetel andmetel oli surmav vigastus tekitatud ohvitseri enda teenistusrelvaga, kuid kõigi surma asjaolude väljaselgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

Ohvitser alustas teenistust kaitseväes ajateenijana 2014. aastal ning pärast ajateenistust ja lühikest teenimist nooremallohvitserina asus ta õppima kõrgemas sõjakoolis, mille lõpetas 2018. aastal.

Kaitsevägi avaldab kaastunnet tema lähedastele ja relvavendadele. Kaitseväe linnakutes on lahkunud ohvitseri mälestuseks riigilipud langetatud poolde masti.

Hukkunud kaitseväelase lähedastele ja relvavendadele avaldas kaastunnet ka peaminister Jüri Ratas. Peaminister avaldas valitsuse pressikonverentsil lootust, et uurimine selgitab juhtunu asjaolud välja.

Kommentaarid puuduvad