Võhmas lapsi pussitanud naine sai kahtlustuse tapmiskatses

uudised.ee

Viljandimaal Võhmas esmaspäeval kaht last pussitanud naine sai kahtlustuse tapmiskatses. 

Lõuna ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja kinnitas BNS-ile, et seni kogutud tõendid annavad alust  37-aastast naist kahtlustada just katses ohvreid tappa. "Kolmapäeval taotleb prokuratuur kohtult ka kahtlusaluse vahistamist," lisas pressiesindaja. 

Varasemaid õigusrikkumisi mistahes vallas naisel ei ole, ka oli ta kuritöö ajal kaine. Samas saadab politsei naise kohtupsühhiaatrilisse ekspertiisi. 

Esmaspäeval kella 17.50 paiku sai häirekeskus teate, et Viljandimaal Võhma linnas Kalevi tänaval kortermaja trepikojas on kaks vigastatud last vanuses kaheksa ja kümme eluaastat. Lapsed avastas naine, kes kutsus kiirabi ja andis lastele esmaabi.

Mõlemad lapsed said siiski tõsisemaid vigastusi ja kiirabi viis nad haiglasse. BNS-i andmetel kosuvad lapsed haiglas hästi ning nende elu ohus pole. 

Ajaleht Sakala kirjutas, et lapsed olid vennad. Rünnak leidis aset poist kodumaja kõrval asuvas majas. Ajalehe andmetel leidis pussitamine aset ründaja korteriukse ees. Ühe kohaliku elaniku sõnul pussitas naine üht last kolm ja teist ühe korra. 

Kommentaarid puuduvad