Piltuudis: kas tõesti avatakse Telliskivis Eesti esimene Starbucks?

Nüüd aga jagas Pudel Baar oma Instagrami kontol üht elevusttekitavat fotot. Nimelt asetseb endise õllelokaali uksel silt koos uhke Starbucksi kohviketi logoga. “Starbucks Telliskivi. Avame peagi,” seisab sildi peal. Kas tõesti avab endise baari asemel Telliskivi Loomelinnakus oma uksed Eesti esimene Starbucks? Paraku aga peavad kohvisõbrad veel pettuma. Tegemist on siiski kõigest süütu naljaga ning lähiajal maailmakuulus kohvikett veel Tallinnas end sisse ei sea. “See pole tõsi,” on kirjutatud väikeses kirjas järgmise Instagrami foto peale.

Nüüd aga jagas Pudel Baar oma Instagrami kontol üht elevusttekitavat fotot. Nimelt asetseb endise õllelokaali uksel silt koos uhke Starbucksi kohviketi logoga. “Starbucks Telliskivi. Avame peagi,” seisab sildi peal. Kas tõesti avab endise baari asemel Telliskivi Loomelinnakus oma uksed Eesti esimene Starbucks?

Paraku aga peavad kohvisõbrad veel pettuma. Tegemist on siiski kõigest süütu naljaga ning lähiajal maailmakuulus kohvikett veel Tallinnas end sisse ei sea. “See pole tõsi,” on kirjutatud väikeses kirjas järgmise Instagrami foto peale.