Kallid kütusehinnad ajasid vargile: mitmed autot tankinud inimesed jätsid selle eest tasumata

Möödunud nädalal tuli nii Tallinnas kui ka Tartus ette juhtumeid, kus inimesed käisid autot tankimas, kuid raha kütuse eest tasumiseks neil polnud, teatas teisipäeval turvafirma pressiesindaja Maxim Tuul. Tartu tanklas reageeris G4S-i patrullekipaaž paanikahäirele ja tuvastas kohapeal inimese, kes oli tankinud kütust 14,99 euro eest ja ei soostunud selle eest tasuma. Inimene väitis, et tal pole rahakotti kaasas ja lubas hiljem tasuda. Sarnane juhtum oli ka Tallinnas, kui inimene tankis kütust 30,03 euro eest, kuid unustas väidetavalt rahakoti koju ja ei saanud bensiini eest tasuda. “Eile [esmaspäeval] oli ka juhtum, kui inimene tankis 111,60 euro eest ja ta polnud samuti […]

Möödunud nädalal tuli nii Tallinnas kui ka Tartus ette juhtumeid, kus inimesed käisid autot tankimas, kuid raha kütuse eest tasumiseks neil polnud, teatas teisipäeval turvafirma pressiesindaja Maxim Tuul.

Tartu tanklas reageeris G4S-i patrullekipaaž paanikahäirele ja tuvastas kohapeal inimese, kes oli tankinud kütust 14,99 euro eest ja ei soostunud selle eest tasuma. Inimene väitis, et tal pole rahakotti kaasas ja lubas hiljem tasuda. Sarnane juhtum oli ka Tallinnas, kui inimene tankis kütust 30,03 euro eest, kuid unustas väidetavalt rahakoti koju ja ei saanud bensiini eest tasuda.

“Eile [esmaspäeval] oli ka juhtum, kui inimene tankis 111,60 euro eest ja ta polnud samuti võimeline selle eest tasuma. Kütuse hinnad on tõusnud ja seega palume inimestel kontrollida enne tankima minekut, kas neil on piisavalt raha kontol,” ütles Tuul.