Ühe ajastu lõpp: Cinamon sulgeb oma uksed ajaloolises Kosmose kinos

“Oleme juba aastaid elanud uhkusega Eesti ühe ajalooliselt tähtsaima ja tähendusrikkamas hoones. Kuna omal ajal tõi Kosmos kino uusimad ja parimad lahendused, siis CINAMONi raames andis Kosmose maja tallinlastele ja külalistele vabariigi kõige esimese esmaklassilise suurformaadi IMAX. Kosmose majas, CINAMONi raames, on asunud nii Eesti kui ka Baltikumi esimesed automaatväravad, samuti esimesed iseteeninduslikud piletimüügi- ja toidukioskid,” alustab kino oma sotsiaalmeedia postitust. See aga ei tähenda, et Eestis ainulaadne IMAX kino või Cinamon kuhugi kaoks. “Käesolevaga anname teada, et alates 21.03.2022 jätkame oma tegevust ainult kinos CINAMON T1 IMAX. Teie teenitud CINAMON KEY boonuspunktid ja piletid, ostetud vautšerid ja kinkekaardid kehtivad […]

“Oleme juba aastaid elanud uhkusega Eesti ühe ajalooliselt tähtsaima ja tähendusrikkamas hoones. Kuna omal ajal tõi Kosmos kino uusimad ja parimad lahendused, siis CINAMONi raames andis Kosmose maja tallinlastele ja külalistele vabariigi kõige esimese esmaklassilise suurformaadi IMAX. Kosmose majas, CINAMONi raames, on asunud nii Eesti kui ka Baltikumi esimesed automaatväravad, samuti esimesed iseteeninduslikud piletimüügi- ja toidukioskid,” alustab kino oma sotsiaalmeedia postitust.

See aga ei tähenda, et Eestis ainulaadne IMAX kino või Cinamon kuhugi kaoks. “Käesolevaga anname teada, et alates 21.03.2022 jätkame oma tegevust ainult kinos CINAMON T1 IMAX. Teie teenitud CINAMON KEY boonuspunktid ja piletid, ostetud vautšerid ja kinkekaardid kehtivad meie kinos CINAMON T1 IMAX kuni nende kehtivusaja lõpuni,” kinnitab kino.

Cinamon kutsub kõiki filmisõpru viimastele seanssidele sellel pühapäeval, kui linastub 2014. aastal esimene pärast renoveerimist näidatud film “Hobbit: Viie armee lahing”.