Tohoh! Parima taimse toiduaine auhinna pälvis Eesti lihatööstusettevõte

Viimastel aastatel on aina enam suurenenud taimsete toodete alternatiivide valik poelettidel. Nähes taimse toidu nõudluse suurenemist, on ka mitmed lihatööstusettevõtted hakanud oma toodangus taimeid tooteid tegema. Sel aastal õnnestus lihatööstusettevõttel Maks ja Mooritsal võita aasta parima taimse toote auhind. “Parim taimne toode 2022” tiitliga autasustati ettevõtte kartuli-kõrvitsa pihve. „Võtame uudise parima taimse toote tiitlist vastu loomulikult suure rõõmu ja tänutundega. Oleme õnnelikud, et meie tooteinnovatsiooni on märgatud ja tunnustatud,“ kommenteerib Maks ja Mooritsa turundusjuht Mirjam Endla. Taimse Teisipäeva kampaaniajuht ja Aasta Parima Taimse Toote konkursi läbiviija Liina Sala on rõõmus, et ka lihatööstusettevõtted taimsete toodetega katsetavad. „Juba teist aastat järjest […]

Viimastel aastatel on aina enam suurenenud taimsete toodete alternatiivide valik poelettidel. Nähes taimse toidu nõudluse suurenemist, on ka mitmed lihatööstusettevõtted hakanud oma toodangus taimeid tooteid tegema.

Sel aastal õnnestus lihatööstusettevõttel Maks ja Mooritsal võita aasta parima taimse toote auhind. “Parim taimne toode 2022” tiitliga autasustati ettevõtte kartuli-kõrvitsa pihve.

„Võtame uudise parima taimse toote tiitlist vastu loomulikult suure rõõmu ja tänutundega. Oleme õnnelikud, et meie tooteinnovatsiooni on märgatud ja tunnustatud,“ kommenteerib Maks ja Mooritsa turundusjuht Mirjam Endla.

Taimse Teisipäeva kampaaniajuht ja Aasta Parima Taimse Toote konkursi läbiviija Liina Sala on rõõmus, et ka lihatööstusettevõtted taimsete toodetega katsetavad. „Juba teist aastat järjest napsab tiitli ettevõte, kes ei keskendu vaid taimsetele toodetele. See näitab, et armastus taimse toidu vastu liigub massidesse.“