Pühapäev toob kevadised soojakraadid

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu pühapäeva selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Paiguti esineb udu. Puhub edela- ja läänetuul 2-8, põhjarannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -5, rannikul kuni +3 kraadi. Peipsi järvel puhub edela- ja läänetuul 3-7, hommikul puhanguti kuni 10 m/s. Ilm on sajuta ja hea nähtavusega. Õhutemperatuur on 0 kuni -3 kraadi. Pühapäeva päeval on selge ja vähese pilvisusega kuiv ilm. Hommikutundidel on veel paiguti udu. Puhub läänekaaretuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 11 m/s. Sooja on 6-11, meremõjuga rannikul kuni 3 kraadi. Peipsi järvel puhub läänekaaretuul 3-6, puhanguti 9 m/s. Ilm on sajuta ja […]

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu pühapäeva selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Paiguti esineb udu. Puhub edela- ja läänetuul 2-8, põhjarannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -5, rannikul kuni +3 kraadi.

Peipsi järvel puhub edela- ja läänetuul 3-7, hommikul puhanguti kuni 10 m/s. Ilm on sajuta ja hea nähtavusega. Õhutemperatuur on 0 kuni -3 kraadi.

Pühapäeva päeval on selge ja vähese pilvisusega kuiv ilm. Hommikutundidel on veel paiguti udu. Puhub läänekaaretuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 11 m/s. Sooja on 6-11, meremõjuga rannikul kuni 3 kraadi.

Peipsi järvel puhub läänekaaretuul 3-6, puhanguti 9 m/s. Ilm on sajuta ja hea nähtavusega. Sooja on 2-5 kraadi.