Headaega, kevad? Kolmapäevaks ennustatakse hoopis lörtsisadu

Öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm. Vastu hommikut saartelt alates pilvkate tiheneb, Loode-Eestis võib veidi vihma ja lörtsi sadada. Puhub edela- ja läänetuul 2-8, rannikul puhanguti 11 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -4 kraadi, saartel ja läänerannikul tuleb kohati kuni +2 kraadi. Peipsi järvel puhub edela- ja läänetuul 2-6 m/s. Ilm on sajuta ja nähtavus on hea. Õhutemperatuur on -2 kuni -4 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Vihma- ja sekka lörtsipilved liiguvad Loode-Eestist kagu suunas. Pärastlõunal Loode-Eestist alates sadu lakkab ning taevas läheb selgemaks. Tuul pöördub edelast läände ja loodesse ning tugevneb 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on […]

Öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm. Vastu hommikut saartelt alates pilvkate tiheneb, Loode-Eestis võib veidi vihma ja lörtsi sadada. Puhub edela- ja läänetuul 2-8, rannikul puhanguti 11 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -4 kraadi, saartel ja läänerannikul tuleb kohati kuni +2 kraadi.

Peipsi järvel puhub edela- ja läänetuul 2-6 m/s. Ilm on sajuta ja nähtavus on hea. Õhutemperatuur on -2 kuni -4 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Vihma- ja sekka lörtsipilved liiguvad Loode-Eestist kagu suunas. Pärastlõunal Loode-Eestist alates sadu lakkab ning taevas läheb selgemaks. Tuul pöördub edelast läände ja loodesse ning tugevneb 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 3-8 kraadi. 

Peipsi järvel puhub hommikupoolikul edela- ja läänetuul 3-7 m/s, pärastlõunal pöördub loodesse ja tugevneb puhanguti 10 m/s. Pärastlõunal sajab vihma, sekka tuleb ka lörtsi. Nähtavus on heast mõõdukani. Sooja on 3-6 kraadi.