Ootamatu! Kelly Sildaru nõuab oma elulooraamatu müügi peatamist

Kelly Sildaru esitas eile Harju maakohtule hagi KAVA Kirjastus OÜ vastu, milles nõuab raamatu „Imelaps. Kelly Sildaru lugu“ mistahes moel levitamise keelamist kuni temalt selleks kooskõlastuse saamiseni. „Kui sinust ilmub autobiograafia, tahad ju ometi, et see oleks algusest lõpuni sinu lugu. Seda enam, et kõnelen raamatus mina-vormis. Olin kõigis intervjuudes siiras, aus ja avameelne. Soovisin kogu südamest, et see raamat annaks minust edasi eheda pildi ning avaks varem avaldatule lisaks uusi ja huvitavaid killukesi,“ sõnas Kelly Sildaru. Loe täispikka artiklit lähemalt siit.

Kelly Sildaru esitas eile Harju maakohtule hagi KAVA Kirjastus OÜ vastu, milles nõuab raamatu „Imelaps. Kelly Sildaru lugu“ mistahes moel levitamise keelamist kuni temalt selleks kooskõlastuse saamiseni.

„Kui sinust ilmub autobiograafia, tahad ju ometi, et see oleks algusest lõpuni sinu lugu. Seda enam, et kõnelen raamatus mina-vormis. Olin kõigis intervjuudes siiras, aus ja avameelne. Soovisin kogu südamest, et see raamat annaks minust edasi eheda pildi ning avaks varem avaldatule lisaks uusi ja huvitavaid killukesi,“ sõnas Kelly Sildaru.

Loe täispikka artiklit lähemalt siit.