Traagiline! Kuperjanovi jalaväepataljoni välilaagris hukkus ajateenija

Esialgsetel andmetel hukkus sõdur teenistusrelvast sooritatud lasu tagajärjel ning asjaolud viitavad, et ta viibis intsidendi hetkel selle toimumise kohas üksinda, teatas kaitseväe peastaabi pressiesindaja kolmapäeval. Ajateenija surnukeha leidsid tema teenistuskaaslased koos politseiga, misjärel kutsuti koheselt sündmuskohale kiirabi. Ajateenija lähedasi on tema surmast teavitatud ning kaitsevägi osutab neile psühhosotsiaalset toetust. Kaitsevägi avaldab sõduri perele, sõpradele ja tema võitluskaaslastele sügavat kaastunnet ning palub austada lahkunu lähedaste leina.

Esialgsetel andmetel hukkus sõdur teenistusrelvast sooritatud lasu tagajärjel ning asjaolud viitavad, et ta viibis intsidendi hetkel selle toimumise kohas üksinda, teatas kaitseväe peastaabi pressiesindaja kolmapäeval. Ajateenija surnukeha leidsid tema teenistuskaaslased koos politseiga, misjärel kutsuti koheselt sündmuskohale kiirabi.

Ajateenija lähedasi on tema surmast teavitatud ning kaitsevägi osutab neile psühhosotsiaalset toetust.

Kaitsevägi avaldab sõduri perele, sõpradele ja tema võitluskaaslastele sügavat kaastunnet ning palub austada lahkunu lähedaste leina.