Varro Vooglaiu kehv nali pahandas Tallinna Loomaaeda: tule ja tee ise faktikontroll!

Kuigi tegemist on ilmselge naljaga ja tegelikult seda tähte sealt eemaldatud pole, on antud postitust jagatud üle 400 korra ning kommenteeritud üle 100 korra. “Lähen ja vaatan isiklikult üle ja, kui see peaks tõsi olema võime ametlikult lollidemaa Vabariigi välja kuulutada!” märgib üks inimene postituse all. Kuigi kommentaariumis nentis Vooglaid ka ise, et tegu on naljaga, ei jäänud loomaaed vastuseta. “Tule tee ise oma faktikontroll. Kuni maini on soodushinnad!” vihjas Tallinna Loomaaed kavalalt. Ka Tallinna abilinnapea Vladimir Svet tõstatas teema oma Facebookis ja tõestas koos fotoga, et Z-täht on endiselt alles. “Ligi kaks nädalat tagasi võimaldasime Ukraina sõjapõgenikele tasuta sissepääsu loomaaeda ja […]

Kuigi tegemist on ilmselge naljaga ja tegelikult seda tähte sealt eemaldatud pole, on antud postitust jagatud üle 400 korra ning kommenteeritud üle 100 korra.

“Lähen ja vaatan isiklikult üle ja, kui see peaks tõsi olema võime ametlikult lollidemaa Vabariigi välja kuulutada!” märgib üks inimene postituse all.

Kuigi kommentaariumis nentis Vooglaid ka ise, et tegu on naljaga, ei jäänud loomaaed vastuseta. “Tule tee ise oma faktikontroll. Kuni maini on soodushinnad!” vihjas Tallinna Loomaaed kavalalt.

Ka Tallinna abilinnapea Vladimir Svet tõstatas teema oma Facebookis ja tõestas koos fotoga, et Z-täht on endiselt alles.

“Ligi kaks nädalat tagasi võimaldasime Ukraina sõjapõgenikele tasuta sissepääsu loomaaeda ja botaanikaaeda. Usun, et see on hea võimalus eelkõige põgenike lastele saada uusi teadmisi ja veeta mõnusalt aega vabas õhus. Muidugi ootame loomaaeda ja botaanikaaeda kõiki tallinlasi ja teisi külastajaid!” lisas Svet.