TV3 Grupp kutsub Ukraina toetuseks liituma rahvusvahelise kampaaniaga „MySanctions”

Kampaania „MySanctions“ eesmärk on kutsuda inimesi kehtestama Venemaale individuaalseid sanktsioone, et Vene fossiilkütuste tarbimine väheneks. Igaüks meist saab muuta oma harjumusi ja elustiili nii, et Venemaalt pärit fossiilkütuste tarbimine kahaneks; see on võimalus agressorile vastu astuda ja Ukraina toetamisse isiklik panus anda. Kõik me saame isiklikult midagi ära  teha ka väikeste sammudega – loobuda isikliku auto kasutamisest ja liikuda jalgsi, ratta või ühistranspordiga; valida toiduks kohalikku toodangut; liftisõidu asemel kõndida trepist; kasutada LED-pirne; asendada lennureisid võimalusel rongisõiduga; vähendada siseruumide temperatuuri paari kraadi võrra nii kodus kui ka kontoris jpm. Kampaanias osalemine aitab toetada Ukrainat, pidurdada Venemaa sõjategevust ning ühtlasi säästa […]

Kampaania „MySanctions“ eesmärk on kutsuda inimesi kehtestama Venemaale individuaalseid sanktsioone, et Vene fossiilkütuste tarbimine väheneks.

Igaüks meist saab muuta oma harjumusi ja elustiili nii, et Venemaalt pärit fossiilkütuste tarbimine kahaneks; see on võimalus agressorile vastu astuda ja Ukraina toetamisse isiklik panus anda. Kõik me saame isiklikult midagi ära  teha ka väikeste sammudega – loobuda isikliku auto kasutamisest ja liikuda jalgsi, ratta või ühistranspordiga; valida toiduks kohalikku toodangut; liftisõidu asemel kõndida trepist; kasutada LED-pirne; asendada lennureisid võimalusel rongisõiduga; vähendada siseruumide temperatuuri paari kraadi võrra nii kodus kui ka kontoris jpm.

Kampaanias osalemine aitab toetada Ukrainat, pidurdada Venemaa sõjategevust ning ühtlasi säästa meie endi tervist, hoida kokku raha ja kaitsta meie planeeti.

Kampaanias osalemiseks:

külastage veebilehte www.mysanctions.com ja rakendage sanktsioone;
järgige neid põhimõtteid oma argielus; rääkige algatustest ka teistele, sest vaid üheskoos saame maailma muuta!

#mysanctions #stopwar