Ettevaatust! Poodidesse on jõudnud ohtlik nutikell, mis võib kahjustada tervist

“TTJA-le teadaolevalt on turule jõudnud ohtlikud nutikellad. Toote brändiks on Fitbit ning mudeli tüübiks Fitbit Ionic FB503,” edastas amet. Ameti teatel võib nutikella aku ülekuumeneda, tekitades kasutajatele põletusohu. “Juhul kui sul või sinu lähedasel on ülalnimetatud toode, tuleks selle kasutamine lõpetada ning pöörduda müüja poole edasiste juhiste saamiseks,” soovitab amet. Märtsikuu alguseks oli Google’ile kuuluv Fitbit saanud üle kahesaja kaebuse aku ülekuumenemise kohta ning kutsus tagasi pea miljon ostetud nutikella. Teateid tuli nii teise kui ka kolmanda astme põletusjuhtumitest.

“TTJA-le teadaolevalt on turule jõudnud ohtlikud nutikellad. Toote brändiks on Fitbit ning mudeli tüübiks Fitbit Ionic FB503,” edastas amet. Ameti teatel võib nutikella aku ülekuumeneda, tekitades kasutajatele põletusohu.

“Juhul kui sul või sinu lähedasel on ülalnimetatud toode, tuleks selle kasutamine lõpetada ning pöörduda müüja poole edasiste juhiste saamiseks,” soovitab amet.

Märtsikuu alguseks oli Google’ile kuuluv Fitbit saanud üle kahesaja kaebuse aku ülekuumenemise kohta ning kutsus tagasi pea miljon ostetud nutikella. Teateid tuli nii teise kui ka kolmanda astme põletusjuhtumitest.