Tähelepanu! Rammsteini suurkontsert toob Tallinna liiklusesse ajutised muudatused

Rammstein
Foto: Pressimaterjal

Seoses 20. juulil Tallinna Lauluväljakul toimuva Rammsteini kontserdiga muudetakse Tallinnas liikluskorraldust. Külastajaid palutakse kontserdile tulla ühistranspordiga või jala. Parkimine Tallinna Lauluväljaku ümbruses on raskendatud. Külastajatel palutakse pöörata tähelepanu ka ürituse ohutuse tagamise nõuetele. 

20. juulil saabub Eestisse juba viiendat korda paljude lemmik Rammstein. Live Nationi produktsioonijuhi Siim Arusaare sõnul ületab uue show valguspark, püro- ja tuleefektide maht saksa ansambli kõigi varasemate kontsertide produktsiooni keerulisust ja mastaapi.  

Kuna kontserdilava ülesehitus Lauluväljakul käib mitme päeva jooksul, siis autojuhtidel palutakse ajavahemikus 16.-20. juuli olla eriti tähelepanelik, sest Lauluväljaku ümbrusesse on oodata mitmeid raskeveokeid. 

Meeskond Security juhi Eigo Sõsteri sõnul tuleb kõikidel liiklejatel eriti aga Lauluväljaku lähistel liiklevatel inimestel arvestada täiendava ajakulu ning uue sobiliku marsruudi leidmisega. “Palume juhtidel järgida teedele-tänavatele paigaldatud viitasid ja liikluskorraldusvahendeid,” lisas ta. 

Sõster lisas, et kontserdi alguse ja lõpu tipphetkedel peaks olema lauluväljaku vahetus läheduses valmis ajutiseks liikluse sulgemiseks. “Umbes 65 000 inimesega publik vajab valgumiseks oma aega,” lisas ta. 

Meeskond Security juht soovitab kontserdile tulla ilma autota. “Parkimine on Tallinna Lauluväljaku ümbruses raskendatud ning kindlasti on liikluskoormus vahetult enne üritust väga suur,” lõpetas Sõster.  

Rohkem infot parkimise ja liikluskorralduse kohta leiab SIIT!

Kommentaarid puuduvad