Tüdinenud restoraniomanik kurdab: mänguväljakult tulevad lapsed tekitavad meie tualetti järjekorra!

BNS

La Perla
Foto: La Perla

Kuressaares kesklinnas tegutsev Itaalia restoran La Perla on hädas söögikohta tekkinud wc järjekorraga, sest üle tee asuval mänguväljakul mängivad lapsed käivad nende tualetis, vahendab BNS.

Kuressaares Lossi tänavas asuva Itaalia restorani La Perla ühe omaniku Reene Moschella sõnul käib osa lapsi oma häda tegemas põõsas, osa aga pöörduvad restorani. „Oleme seda siiamaani vaikselt kannatanud, aga viimasel nädalal on meil olnud mänguväljakult pöördujatest järjekord. Loomulikult laseme nad sisse, aga samal ajal peavad meie kliendid nende järgi ootama ja meil puudub ka selleks vajalik ooteruum,“ tõdes Moschella Saaremaa vallavalitsusele saadetud kirjas.

Möödunud nädala teisipäeval jõudis tema sõnul restorani üks isa oma lapsega liiga hilja. „Laps pissis meie wc täis, nii et niigi kiirel ajal pidime seda koristama hakkama. Sellises kohas nagu mänguväljak, võiks ikka olla wc kohapeal,“ leiab restorani omanik.

Saaremaa abivallavanema Mikk Tuisu sõnul on kesklinnas üsnagi mänguväljaku juures juba avalik wc ka olemas, mida igaüks saab väikese rahasumma eest kasutada.

Näita 4 kommentaari

Wc ju täitsa olemas mänguväljaku juures, kui raha pole saab selle kõrval või taga ära ajada

Vasta

Tegelikult on ikka tõsiselt tobe see tasuline wc. saan aru et paber ja vesi ja kõik maksab aga nii mõnigi väike inimene (algkooli laps nt) ei pruugi osata seda kasutada mistlttu ta seal uksetaga pissib püksi. Või siis kas tõesti peab minema mänguväljakule sendikukru paksult täis, et laps ikka saaks pisditud kui häda. Tobe, maksame makse nii kuis nõutakse aga avalikud wcd on tasulised (järjest tõstetakse ka hindu neil) ja lisaks on need alatasa nii räpased, et kriitikat ei kannata. Häbi nii linnavalitsustele kui ka meie nn riigi valitsusele!

Vasta

Lastele peaks ikka tasuta WC olema. Alati ei ole raha kaasas.

Vasta

Kõigil ei ole kaart või sularaha kaasas.
Lastele mõeldes oleks mõistlik.
Tasuta wc

Vasta