Kuupäev paigas! IKEA avab oma Tallinna poe juba augusti lõpus

IKEA
Foto: Ikea

BNS

Rootsi mööblifirma Ikea avab 25. augustil oma esimese poe Eestis; 30 000 ruutmeetri suurune pood asub Tallinna lähistel Kurnas ning seal on kohe kaasa ostmiseks ligi 9000 kodusisustustoodet.

Lisaks avatakse Kurnas pea 400-kohaline Rootsi restoran, kus pakutakse nii hommiku-, lõuna- kui õhtusööki ning maailmakuulsaid lihapalle, teatas Ikea.

“Ikea Tallinna poe rajamisel võtsime arvesse nii enda laialdasi teadmisi koduse elu kohta kui ka Eesti elanike vajadusi. Viimaste väljaselgitamiseks viisime läbi mitmed uuringuid ja küsitlusi. Seetõttu usume, et Ikea külastajad leiavad poest nii inspiratsiooni, praktilisi lahendusi kui ka taskukohaseid sisustustooteid, mis muudavad nende koduse elu veelgi paremaks,” ütles Ikea Baltikumi müügijuht Ian Strickland. 

Ikea Tallinna poes on ka lahendusi, mis on ettevõtte sõnul terves Baltikumis unikaalsed. Näiteks klaasist rohemaja, kus müüakse taimi, välimööblit ja hooajalisi sisustuskaupu, ning iseteeninduskassad. 

Ikea pood saab olema avatud esmaspäevast pühapäevani kell 10.00–20.00. Tallinna tellimis- ja väljastuspunkt Peterburi teel jääb avatuks kuni Tallinna poe avamiseni.

Kommentaarid puuduvad