Võhmas kaht last pussitanud naine mõisteti kümneks aastaks vangi

FOTO: KENNO SOO | EKSPRESS MEEDIA
FOTO: KENNO SOO | EKSPRESS MEEDIA

Möödunud aasta 1. märtsil Võhmas kaht last pussitanud Raili Sepale mõisteti Viljandi maakohtus kümneks aastaks vangi, kirjutab Sakala.

Kohtuotsuse järgi loetakse karistuse algusajaks eelmise aasta 1. märts, mil Sepp kinni peeti. Lisaks peab ta maksma kannatanutele 30 000 eurot hüvitist ja katma kohtukulud.

1. märtsi õhtul pussitas Sepp oma kodumaja trepikojas 8- ja 10-aastast poissi. Sakala andmetel sai üks laps 17 ja teine 11 noahaava ning neile mõlemale tehti Tartu ülikooli kliinikumis operatsioone.

Sepp ründas lapsi Võhmas viiekorruselise paneelmaja trepikojas. Teadaolevalt olid kaks venda läinud õue kutsuma selles trepikojas elavat sõpra. Kolmekesi astusid nad juba trepist alla, kui sõbrale meenus, et ta peab veel korraks tuppa minema. Järgmisel hetkel pussitas Sepp trepikojas kõndivaid lapsi.

Enne politsei saabumist püüdsid kohalikud inimesed ise Seppa kätte saada, selle peale põgenes too aga oma korterisse ja hüppas esimese korruse rõdult alla. Sealt rõdu juurest tabas ta juba kohale jõudnud patrull. Sepp ei avaldanud politseile vastupanu.

Sepa elukaaslane rääkis hiljem Sakalale, et naisel oli olnud probleeme kohalike lastega, kes teda narrisid. Samas ei osanud ta öelda, kas pussitada saanud lapsed olid kuidagi narrimisega seotud.

Näita 9 kommentaari
Vasta
Vasta
Vasta
Vasta
Vasta
Vasta
Vasta
Vasta
Vasta