Häkkerirühmituse Anonymous endine liige: on võimalik igasuguseid asju teha ka Putini rahakotiga

Anonymouse suuremaks eesmärgiks on võidelda internetis leviva tsensuuri vastu. “Kui kellelgi mingi idee tuleb, et teeme seal operatsiooni, siis inimesed tulevad ise kokku,” tõdes Kirspuu, et rühmituse liikmed tegutsevad puhtalt vabatahtlikkuse ja huvi alusel.  Kirspuu ise toimetas rühmituse ridades Gruusia sõja ajal. “Tulime grupiga kokku ja jooksutasime veebilehti maha,” avaldas ta, millega täpsemalt Gruusia sõja ajal tegeleti.  Häkkerirühmitus on ähvardanud Vene president Vladimir Putinit, et kui ta Vene vägesid Ukrainast välja ei vii, siis lähevad nad tema varade kallale.  Kirspuu sõnul peab sel juhul rühmitusel olema kindel eesmärk, mida Putini varaga teha, kuna üldjuhul üksikisiku vastu ei minda. Samas kinnitas […]

Anonymouse suuremaks eesmärgiks on võidelda internetis leviva tsensuuri vastu. “Kui kellelgi mingi idee tuleb, et teeme seal operatsiooni, siis inimesed tulevad ise kokku,” tõdes Kirspuu, et rühmituse liikmed tegutsevad puhtalt vabatahtlikkuse ja huvi alusel. 

Kirspuu ise toimetas rühmituse ridades Gruusia sõja ajal. “Tulime grupiga kokku ja jooksutasime veebilehti maha,” avaldas ta, millega täpsemalt Gruusia sõja ajal tegeleti. 

Häkkerirühmitus on ähvardanud Vene president Vladimir Putinit, et kui ta Vene vägesid Ukrainast välja ei vii, siis lähevad nad tema varade kallale. 

Kirspuu sõnul peab sel juhul rühmitusel olema kindel eesmärk, mida Putini varaga teha, kuna üldjuhul üksikisiku vastu ei minda. Samas kinnitas saatekülaline, et on olemas piisavalt võimekaid inimesi, kes võivad jõuda ka Putini rahakotini. 

Vaata lähemalt videost: