Mikk Targo pani oma elu värvikaimad seigad raamatukaante vahele: ma olin ebastabiilne inimene!

Targo sõnul on Eesti muusikamaastikul palju artiste, keda ta omal ajal oma muusikaga lendu on tõstnud ning kes paljuski võlgnevad oma eduloo just talle. “Ühe artistiga tegelemine on 24/7 töö ja sa ei saa niimoodi, et sul on 10 artisti laual ja sa tegeled nende kõikidega,” selgitab Targo. Lehitsesed Targo raamatut, tuleb välja, et Nõukogude ajal peeti teda suisa ebastabiilseks inimeseks. Miks? Sest ta sõbrustas soomlastega! “Selle raamatu eesmärk oli kirjutada ise, ausalt, ilma igasuguste tagasihoidmisteta. Sellest, mis minuga on juhtunud ja mis situatsioonides ma olen olnud. Kuidas on minu loometee kasvanud ja arenenud,” kirjeldab Targo oma raamatu sünnilugu ja […]

Targo sõnul on Eesti muusikamaastikul palju artiste, keda ta omal ajal oma muusikaga lendu on tõstnud ning kes paljuski võlgnevad oma eduloo just talle. “Ühe artistiga tegelemine on 24/7 töö ja sa ei saa niimoodi, et sul on 10 artisti laual ja sa tegeled nende kõikidega,” selgitab Targo.

Lehitsesed Targo raamatut, tuleb välja, et Nõukogude ajal peeti teda suisa ebastabiilseks inimeseks. Miks? Sest ta sõbrustas soomlastega!

“Selle raamatu eesmärk oli kirjutada ise, ausalt, ilma igasuguste tagasihoidmisteta. Sellest, mis minuga on juhtunud ja mis situatsioonides ma olen olnud. Kuidas on minu loometee kasvanud ja arenenud,” kirjeldab Targo oma raamatu sünnilugu ja lisab, et see kõik võttis kokku lausa kaheksa aastat. 

Vaata intervjuud videost!