Politsei uurib! Kremlimeelne TikToki kasutaja eestlastele: teid tuleks Siberisse ümber asustada

Seitsmesed uudised

“Seitsmestes uudistes” näidati kaadreid Venemaa riigilipu taustal esinevast Ida-Virumaal paiknevast alalise elamisloaga isikust, kes on tuntuks saanud enda Eesti- vastaste väljaütlemistega. “Seitsmesed uudised” uurisid, kuidas toimib antud olukorras politsei!

Mehe näol on tegemist aktiivse videoplatvormi TikTok kasutajaga, kes esineb veebipublikule kasutajanimega Sergey Orlov 350. Ida-Virumaal baseeruv alalise elamisloaga isik on meediapilti ja jõustruktuuride huvorbiiti kerkinud kulmukergitavate Eesti-vastaste väljaütlemistega.   

Mees räägib TikToki videos: “Eesti, Läti, Leedu ja kõik fašistidest raiped. Teid tuleks loomavagunis ümber asustada kuskile Siberisse. Nagu ütles seltsimees Stalin – odavalt ja kiiremas korras.”

Kurjusest pakatavad mõtted ei jää tänapäevases ühiskondlikus olukorras siiski tähelepanuta ja Orlovi suhtes on algatatud väärteomenetlus sotsiaalse vaenu õhutamise alusel. 

Kui palju sarnaseid juhtmeid on politseil praegu käsil ning milline karistus võib oodata vaenuõhutajat, vaata täpsemalt juba päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad